Skocz do zawartości

MOKKA Adam


Gość Adam 1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam miałem co nieco napisać Ali jakoś zlecialo.

No więc moja

Opel Mokka Cosmo B14NFT MT6 LPG.CZARNY METALIK

 

Dodtkowo pakiet:

zimowy

Onstar.Założona blokada skrzyni i CO WAS NA PEWNO ZDZIWI w gratisie założyli mi odcięcie paliwa.dopiero przy odbiorze sie do wiedziałem bo mieli mi zrobić niespodziankę ale o takiej nie pomyślałem. Założone chlapacze dokupione koła zimowe 16 cali ,gumowe dywaniki w gratisie i do kupiona gwarancja na trzy lata.Upust niby 7000 ale to wszystkie ople tak miały.

Co do nawigacji przejechalem prawie tysiaka i cholera dobrze pokazuje.Np.w Czerwcu i Lipcu oddali w moim mieście dwa małe ronda i nawigacja je widzi czyli to wersja nowa bo za Chiny niewiem jak to sprawdzić tylko słowo dilera.Potem coś napisze o spalaniu bo praktycznie jade na gazie i pokazuje mi (narazieie musicie mi uwierzyć na słowo) spalanie gazu 8,1 8,3.Ale jak zrobię zdjęcie to uwiarygodnienia.

Wrażenia

Narazie super.On star fantastyczna rzecz sprawdzilem bo potzebowalem do urzędu w innym mieście i pani z onstara mnie prowadziła mimo że już mi wyznaczyła trasę na nawigację.Prawda jest taka że trochę z nią pogrywalem żeby sprawdzić ONSTARA ale faktycznie jest to super sprawa.

Na koniec życzę wszystkim dobrego wyboru kto zakupił MOKKE bo uważam że to tajne( żeby nie zapeszyć)AUTKO.które polecał.Pozdrawiam

ps.Zajefajne jest to w onstarze ze masz diagnostykę samochodu non stop, wystarczy telefon z odpowiednią aplikacją i cały czaS wiesz co w twoim autku siedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się ciesz z onstara, bo po roku zaczniesz płacić abonament...

Złotówka dziennie(360zł na rok) to nie dużo za codzienną diagnostykę,ochronę,pomoc w razie wypadku i pomoc w poszukiwaniu w razie kradzieży.Przed zakupem też miałem wątpliwości PO CO MI TO.Ale teraz JESTEM ZADOWOLONY. Po roku zaraz dokupuje abonament bo wiem jakie to przydatne.Np.ustalanie trasy prze onstar bez żadnej aktualizacji na bieżąco,i co dzień co godzinę co minutę mogę sprawdzić co się dzieje w moim samochodzie przez laptopa,tablet,komórę.Jak kogoś stać na autko za 100000 z dodatkami i pierdołami to uważam że też go stać na złotówkę dziennie żeby mieć prawie pełna kontrole nad swoim autkiem.A jak od marca (bo tak ma być )będzie wifi w samochodzie to sama radość dzieciaków tylko z tego powodu się zwraca z nawiązką .Coś widzę że nie wszyscy wiedzą na czym polega ONSTAR.Ja się przekonałem po użytkowaniu na żywo.

 

ps.więcej nie napisze o ONSTATRZE bo bo przed chwilą zostałem oskarżony przez Buzka o sponsorowanie i sprzedawanie tego produktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności