Skocz do zawartości

Pierwsza awaria mokki


Gość Buzka23

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamil_balcerowski

Przysługuje przez 1 rok lub jeżeli przy okazji przeglądu macie wykupioną gwarancję mobilności :) Ja na przykład w Kanclerzu dostaję niezależnie od sytuacji, czasu naprawy itp. Ot taki gest z ich strony za współpracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam jestem po klejnej wizycie w ASO niestety problem pojawił się z powrotem  po 50 km   teraz  zrobili minn... wymiana przepływomierza   sprawdzenie instalacji elektrycznej  układu zasilania mieszanki paliwowej i przeprogramowanie tak jest na zleceniu...co jeszcze im pozostało....myślę o tej przepustnicy czy to może być to....być może złe zalali paliwo ( to miał być bonus za zakup auta) ..mam pytanie jeśli by zabrali samochód na dluższy czas czy przysługuje mi samochód zastępczy.....

witam ...kolejne  wizytach w ASO i dalej nic ..... zapalanie się lampki spalania spowodowało że jedno z ASO poleciło dzwonić na ogólnopolski servis i przysłali mi lawetę i zabrali do innego       (bliższego mojego miejsca zamieszkania servisu  różnica ok 10 km )      tam po naprawie odebrałem niby na 100% dobre .. 150 km i ponownie to samo teraz już tydzień stoi na warsztacie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ...kolejne  wizytach w ASO i dalej nic ..... zapalanie się lampki spalania spowodowało że jedno z ASO poleciło dzwonić na ogólnopolski servis i przysłali mi lawetę i zabrali do innego       (bliższego mojego miejsca zamieszkania servisu  różnica ok 10 km )      tam po naprawie odebrałem niby na 100% dobre .. 150 km i ponownie to samo teraz już tydzień stoi na warsztacie 

po 10 dniach odebrałem naprawioną Mokkę ..  wgrali nowe sterowniki do komputera ma być dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

I nadszedł ten czas kiedy przed odpaleniem pojawia się komunikat: "Awaria pojazdu skontaktuj się z serwisem"

Diagnoza po podpięciu kompa:  2 czujnik temperatury obiegu  spalin (czy to chodzi o ten oznaczony na fotce numerem 2 ?)

Trwałość czujników temperatury spalin dochodzi do 250 tyś km, ale wiadomo zdarzają się przypadki wcześniejszej awaryjności.

Mechanik zaproponował abym najpierw posprawdzał dobrze przewody.

 

ArKos prośba, możesz podac numer części wg GM / Opel

Opel Mokka 2013  silnik  A17DTS

post-259-0-89410600-1495449525_thumb.jpg

post-259-0-56371200-1495449534_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności