Skocz do zawartości

MOKKA ORANGE


Gość lolo49b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!!

Moja MONIA jest z września 2014 r,  silnik 1.4 T, wersja COSMO z fabrycznym LPG. Jak na razie przejechałem  6500km i zaje....ie zadowolony z wyboru. 

Super pomysł z tym forum MONI  !!!!

Pozdrawiam !!!

post-9-0-56929800-1426426091_thumb.jpgpost-9-0-99782800-1426426123_thumb.jpgpost-9-0-88895800-1426426145_thumb.jpgpost-9-0-27418700-1426426159_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się, aczkolwiek nie nabyłbym w tym kolorze. Mam dość specyficzne postrzeganie kupowanego samochodu - od razu z myślą o łatwej odsprzedaży... ale jestem trochę skomplikowany w tej materii i długo by tłumaczyć :P

Niemniej jednak jedna z najbardziej mi się podobających :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna, oryginalny lakierek  :)

Czy w przyszłości jej kolor może mieć wpływ na sprzedaż ? Nie będę dyskutować, ale w połączeniu z sylwetką ma, przynajmniej wizualnie, bardziej "drapieżny" charakter i to może być jej dużym atutem.

 

A pamiętacie jak w latach 90-tych malowano Corsy B ? Śliwka albo seledyn ? Sam kupiłem w kolorze, tym pierwszym. Żona potrzebowała prawie miesiąca, aby się przełamać co do jej karnacji :angry: ,a potem już pooooszło  :wub: 

A i ze sprzedażą po latach nie było problemu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy w przyszłości jej kolor może mieć wpływ na sprzedaż ? 

Widzisz, myślę że na całokształt trzeba patrzeć.

Ja kupiłem brąz z brązowym środkiem, bo bardzo wielu osobom się to podoba, dobrze się komponuje jedno z drugim. Tak jak napisałem w innym poście - Mokka nigdy nie będzie tak powszechnym autem jak Corsa czy Astra i nie będzie kupowana przez obszczymura lat 19, który ma tuningi w głowie. To auto kupowane już przez ludzi statecznych, często z konserwatywnymi poglądami (wiek dojrzały) i na to liczę w chwili odsprzedaży :):P

Ale kolor zarąbisty masz i tyle. Chciałbym mieć ale bym nie kupił :P Wiem, jestem trudnym osobnikiem i mam zryty czerep :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor rzecz subiektywna - i na całe szczęście, bo inaczej po drogach jeździłyby identyczne auta, co byłoby nudne! Dla mnie jasno srebrny i jak suvik (mały) to biały.

 

Ciemnego koloru bym nie kupił, choć brąz w słońcu wygląda bajecznie, ale w cieniu jest bardzo ciemny.

Pomarańczowego też nie, bo jestem chyba za stary :ph34r:  na taki kolor:P - na niemieckim forum mokki uchodzi za bardzo popularny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ramserwis

Zastanawiałem się przed zakupem jaką wybrać: biała perła czy w kolorze czarnym? Perła jest śliczna ale bałem się że będzie za bardzo brudząca. Ale bardzo mi się podobała w tym kolorze. Czarna: miałem poprzednio Opel Vectrę w kolorze czarnym. Ale ostatecznie Mokkę zakupiłem w kolorze szarym i też nie żałuję wyboru. Generalnie w każdym kolorze to autko prezentuje się wspaniale. Twoje autko Newbie jest kapitalne! Gratuluje wyboru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Przy kupnie rozważałem też brązowy met i niebieski met też bardzo mi się podobały . A ponieważ lubię ciepłe ale żywe kolory wybór padł na orange do tego brązowa tapicerka , która też ma ciepły kolor i ładnie komponuje się z kolorem karoserii . Prawdę mówiąc w każdym kolorze to autko świetnie wygląda !!!! ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wybierałem auto brałem pod uwagę Kię Sportage i Jeep Compas ,ale jak na żywo z jazdą próbną włącznie sprawdziłem te samochody nie miałem wątpliwości i wybrałem Mokkę,  Jakość wykończenia i materiałów w oplu jest o niebo lepsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności