Skocz do zawartości

Czas na pierwsze oceny


Gość Martiness

Rekomendowane odpowiedzi

Dla 1,6 niestety akustyka nie jest dobrą cechą. Krótka skrzynia 5 powoduje, że przy prędkościach podróżnych można zwariować od hałasu. Dla 6 biegowej w 1,4 turbo nie ma problemów z hałasem. Przy ok. 2000obr na 6 biegu jest prawie 140km/h. Komfort podróżowania jeśli chodzi o hałas jest rewelacyjny - trasa ponad 1000km nie męczy. Głośno się robi pod 180km/h ale tak naprawdę silnik jest skutecznie zagłuszany szumem wiatru opływającego karoserię.

Trzeba było brać 1,4 turbo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ArKos a czemu służą gąbki wkładane za przednie nadkola?

To również wygłuszenie ? 

Dziś je zauważyłem ale sposób takiego rozwiązania nie wygląda na zbyt trwały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dla mnie przy prędkości 120 jest już zbyt głośno. Wyciszenie jest dużą wadą.

 

Potwierdzam słowa Kolegi ..

 

Po pół roku użytkowania ( .. bardzo zadowolony .. ) pierwszy raz wybraliśmy się z Żoną w dłuższą podróż (urlop - wczasy) , autostrada ...

.. przy prędkości 140 - 160 km/h  Żona powiedziała na głos to co sam odczułem - bardzo duża głośność  :(  i co zauważyłem ... mogłem (wręcz musiałem) zmniejszyć nawiew (z klimą)  o jedno ustawienie  !

 

Żeby nie było ,nie chodzi o pracę czy głośność silnika tylko pęd powietrza dostający się do wnętrza samochodu .

 

Odpowiedziałem Żonie że niestety to co nam się podobało w wyglądzie Mokki (m.in. przód auta) przed zakupem jest po części "wadą" - Mokka ze swoim "przodem" nie należą do super Aerodynamicznych  ;)

 

ArKos - mam 1,4 turbo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za naprowadzanie a prawidłowa info. Ale czytałem że mokka ma ten czynnik bardzo dobry. Tylko liczbę pomyliłem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Chociaż 3,5 roku minęło., to pozwoliłem sobie na pierwszy i raczej ostatni, krótki test prędkości. Wyszło ... 185 na liczniku, bez problemu (170 instr.). Nie jeżdżę tak, ale było całkiem pusto, nowy asfalt, solo, powietrze w gumach Eco ... to i poniosło na chwilę  ^_^  Pewnie przekłamuje parę procent przy tej prędkości ale wybaczam  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Ja niestety często z taką prędkością lub nawet nieco większą muszę zapierdzielać do pracy, żeby nadrobić czas stracony w korkach... Niestety, na ryzyko (jakieś wideorejestratory) ale o tyle dobrze i w miarę bezpiecznie, że 4 pasy w jedną mańkę lecą  :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności