Skocz do zawartości

Gwarancja FlexCare


Gość mizerny

Rekomendowane odpowiedzi

O widzisz, to muszę sprawdzić... Na pewno było w 1.roku, a dalej to nie wiem.

 

edit: Panie i Panowie, dobra wiadomość - Opel Assistance jest na tyle, na ile obowiązuje przedłużona gwarancja. I nie ma żadnych opłat z tego tytułu. ArKos, skąd masz kwotę 60 zeta za to? To chyba jest dla tych, co sobie chcą ekstra dokupić assistance od Opla...

W certyfikacie: Wydłużona Gwarancja Opel FlexCare obejmuje:

- wydłużona gwarancja o zakresie całkowitym (= gwarancja fabryczna)

- Opel Assistance (na okres podany w Certyfikacie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak mi się właśnie wydawało, że Opel assistance jest na całą wydłużoną gwarancję. Normalnie jest 1 rok, a przy gwarancji na 5 lat jest przez cały okres.

Tak sprawdziłem, taki mam zapis:

Opel Assistance:

 

Liczba lat dodatkowego Opel Assistance: 4

 

Pierwszy rok jest wliczony w kwotę zakupu samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się właśnie wydawało, że Opel assistance jest na całą wydłużoną gwarancję. Normalnie jest 1 rok, a przy gwarancji na 5 lat jest przez cały okres.

Tak sprawdziłem, taki mam zapis:

Opel Assistance:

 

Liczba lat dodatkowego Opel Assistance: 4

 

Pierwszy rok jest wliczony w kwotę zakupu samoc

U mnie tak samo na cały okres gwarancyjny 2+3 dodatkowej gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ArKos, skąd masz kwotę 60 zeta za to? To chyba jest dla tych, co sobie chcą ekstra dokupić assistance od Opla...

 

Ale napisałem, że chodzi o GWARANCJĘ MOBILNOŚCI, a to co innego.

http://www.opel.pl/twoj-opel/gwarancja/program-gwarancja-mobilnosci-opel.html

 

Co do assistance - mam mieszane uczucia, ponieważ w tym temacie są sprzeczne informacje.

Piszecie, że przez cały okres gwarancji. Skoro wynosi ona 2 lata (mam na myśli podstawową), to assistance też winno być 2 lata. A tu:

http://www.opel.pl/twoj-opel/gwarancja/pomoc-drogowa.html

 

 

 

Opel Assistance zapewnia bezpłatną pomoc w przypadku nagłej awarii Twojego Opla w okresie pierwszego roku eksploatacji licząc od dnia pierwszej rejestracji lub wydania samochodu przez dealera marki Opel, w zależności które zdarzenie nastąpiło wcześniej.

 

  • Pierwszy rok eksploatacji samochodu
  • Całodobowa pomoc na terenie Europy
    :huh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież zamieściłem Ci wycinek(fragment) mojej umowy na przedłużona gwarancję. Nie mam wątpliwości że asistance trwa 5 lat.

Przy dwu letniej gwarancji asistance jest tylko rok tak bylo od lat w Opolu.

Przecież nawet z mojego wpisu wynika że rok jest w cenie a dodatkowe 4 lata z przedłużonej gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież zamieściłem Ci wycinek(fragment) mojej umowy na przedłużona gwarancję. Nie mam wątpliwości że asistance trwa 5 lat.

Przy dwu letniej gwarancji asistance jest tylko rok tak bylo od lat w Opolu.

Przecież nawet z mojego wpisu wynika że rok jest w cenie a dodatkowe 4 lata z przedłużonej gwarancji

Mam tak jak Buzka 1 rok w cenie samochodu i 4 lata asistance w przedłużonej gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam pytanko do nowych właścicieli Mokki X. Czy ktoś korzystał z przedłużonej gwarancji FlexCare. Ja przy zamówieniu Mokki X dostałem propozycję dodatkowej gwarancji FlexCare +2lata/60tyś km. za 1zł. Warunkiem było w momencie zakupu nowej Mokki posiadanie Opla zarejestrowanego na myOpel. Czy ktoś korzystał  z tej formy dodatkowej gwarancji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stefan1986

miro zazdroszcżę Ci oferty bo ja również wykupiłem flexcare + 2 lata/60 tys. km. tylko za 999,- ale teraz żałuję, że się pospieszyłem i nie wykupiłem tak jak większość tj. +3 lata/75 tys km. za 1499,-

Ciekawe czy teraz za 500 ,- mógłbym jeszcze dokupić kolejny trzeci rok przedłużonej gwarancji flexcare?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności