Skocz do zawartości

Gwarancja FlexCare


Gość mizerny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stefan1986

Dokładnie jest teraz tak, że można wykupić przed upływem 8 miesięcy i 10 tys km od daty pierwszej rejestracji. Jednak muszę dopytac czy można to wydłużyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pytanko do nowych właścicieli Mokki X. Czy ktoś korzystał z przedłużonej gwarancji FlexCare. Ja przy zamówieniu Mokki X dostałem propozycję dodatkowej gwarancji FlexCare +2lata/60tyś km. za 1zł. Warunkiem było w momencie zakupu nowej Mokki posiadanie Opla zarejestrowanego na myOpel. Czy ktoś korzystał  z tej formy dodatkowej gwarancji?

Tak, ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość martini89

Nie chcąc zakładać nowego wątku napiszę tutaj bo mam dwa pytania dotyczące Flexcare którego przejąłem od pierwszego właściciela auta.

 

Dla jasności mam pakiet całkowity: 2 lata + 3 lata/30000km rocznie max do 150 000 km 

 

1) Zgodnie z wpisem z ASO po 2-gim serwisie mam zaplanowaną wizytę na 14/05/2018 przebieg 39 000km. Aktualnie mam nalatane 35 000km, ale żywotność oleju jest na poziomie 10% zatem zapewne nie "dojadę" do obowiązkowej wizyty w maju. Pytanie -> Czy wizyta w serwisie teraz na wymianę oleju silnikowego będzie płatna? 

 

2) Przygotowując się do wizyty w ASO wysłałem zapytanie do 3 serwisów. Jakież było moje zdziwienie gdy jedno ASO dało mi informację, że koszt to 499 PLN, a inne ASO, że w ramach pakietu przegląd wraz z wymianą płynów jest w cenie, ale wszystko co wyjdzie dodatkowo poza zakresem ochrony jest płatne. Pytanie -> Jaki jest koszt obowiązkowej wizyty w ASO na okresowym przeglądzie wynikającym z flexcare (3 przegląd)?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dojedziesz raczej na pewno, % to raczej tyle ile zostało Ci do maja

2. W mokkach w takich rocznikach była tylko opcja bez przeglądów - czyli sama gwarancja, za serwis trzeba płacić, około 499 zł co roku i jest obowiązkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś byłem na rocznym przeglądzie serwisowym, wszystko ok jednak zostałem miło zaskoczony, pan doradca poinformował mnie, że zmieniły się przepisy i mam dodatkowy rok na podjęcie decyzji o przedłużeniu Flex care.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dopytałam o szczegóły. Ja nie wykupiłem Flexcare więc na pewno chodzi o gwarancję podstawową czyli dwa lata od zakupu limitu km też nie znam. Doradca powiedział mi, że mam czas na dycyzję o przedłużeniu gwarancji do 5 lat do 2019 roku czyli do momentu zakończenia gwarancji podstawowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności