Skocz do zawartości

opel mokka 1,6


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wszyscy chwalą się swoimi autami, to i ja się też pochwalę. Więc po prawie 3 miesięcznym oczekiwaniu na wymarzony samochód, 30 czerwca, odebrałem moją mokkę. Auto z 2016 roku, wersja enjoy, plus pakiet komfortowy, kolor biała perła, z silnikiem 1,6  115 KM, do tego dorzucili w gratisie, czujniki parkowania na tył, z diodami nad tylną szybą, dywaniki gumowe, dwa breloczki do kluczy oraz koło dojazdowe, plus spory upust w kasie. Auto super, wygląd powalający, wygoda bez porównania do zwykłych osobówek, lecz silniczek w porównaniu do auta poprzedniego 1,9 TDI 101KM jaki mam w fabince, słabiutki. Lecz w moim wieku, już nie muszę z piskiem ruszać spod świateł. Teraz liczy się spokój i opanowanie oraz zadowolenie z jazdy mokką

Pozdrawiam Wszystkich na tym forum i życzę bezawaryjnej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :)

Nie można porównywać wolnossącego benzyniaka do uturbionego diesla. Nawet słabszy diesel będzie sprawiał wrażenie żwawszego, bo ma sporo wyższy moment obrotowy :)

Wrzucaj zdjęcia, jak każdy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bojalekt

Po prawie dwóch latach użytkowania powiem tak, do miejskiej jazdy jak najbardziej, w trasie przy doładowaniu trzeba troszkę piłować zwłaszcza przy wyprzedzaniu, ogólnie jednak jest bardzo sympatycznie ...

Nie mając "dynamicznych" zapędów silnik choć nie za mocny to jednak można się przyzwyczaić i czerpać radość z jazdy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisałeś, trzeba czerpać przyjemność z jazdy. Dzisiaj po przejechaniu 200 km. człowiekowi nawet już nie przeszkadzają słabsze osiągi. Po prostu spokojna dostojna jazda.Zdjęcia wrzucę jak znajdę trochę wolnego czasu, choć moja mokka niczym szczególnym się nie wyróżnia od innych w tym kolorze, (choć jednak chyba jest troszkę wyjątkowa, bo jest moja). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość macjan2016

Napiszcie czy w Waszych autach robi się głośno w kabinie po przekroczeniu 110-120 km/h. Ja też poruszam się takim autkiem i to mnie trochę irytuje, bo w tej klasie samochodu powinno być ciszej. Co do osiągów nie mam zastrzeżeń, przyspieszenie, spalanie jest OK. Wiadomo że nie jest to demon prędkości czy dynamiki. Tylko to słabe wyciszenie kabiny. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności