Skocz do zawartości

Rabat na Mokkę X


miro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To dlaczego się dziwisz że narzekam. Sorry ale to moja kasa i mam prawo wyrażać swoje negatywne zdanie. Moim zdaniem auto awaryjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będę psioczył. Na ten moment mam opla i psiocze na opla. To nie jest wytłumaczenie i takie zdanie że już nie robią takich aut mam w d... dlaczego? To jakbym poszedł do pracodawcy i powiedział że będę pracował połowę ale kasę chce taka sama, bo takie czasy.... no żenada. Dlatego moim zdanie. Nie warto polecać Mokke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ten temat jest o rabatach a nie o awaryjnosci Mońki.Tak na marginesie.Ja na narazie nie narzekam a co będzie potem.Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, jest to dział porad.

U mnie też było dobrze. Jednak po 3 roku zaczęło się sypać i to lawinowo:

- skrzypienie co jakis czas wraca

- silnik wentylatora - wymiana

- pompka sprzęgła - wymiana

- uszczelka drzwi - wadliwy- wymiana

- zardzewialy układ wydechowy - wymiana

- pompa wody - wymiana

- jakiś tam czujnik - wymiana i...

I wciąż nie działa.

Do tego było czyszczenie przepustnicy, więcej nie pamietam, za wszystkie grzechy przepraszam i bardzo chce się poprawić.

A o samochód dbam bardzo bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie zazdroszcze .Kurcze ja mam dwa lata a ty mówisz ze ci sie zaczęła sypać po trzech.No zobaczymy a tobie życzę żeby ci się skończyły te usterki bo wcale nie dziwie się twojemu zdenerwowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się Łukaszowi, że nerwy ponoszą.

Podobnie miałem z pugiem ale to nie znaczy, że zaraza dotyczy wszystkich egzemplarzy danego modelu. Fakt, może mieć wpływ na to by pokochać lub znienawidzić.

 

Jeżeli moja będzie spisywać się tak jak do tej pory, to zastanowię się nad przedłużeniem eksploatacji ponad założone 10 lat (pozostało 6) przed kupnem nowego czegoś tam, co będzie oferowane na rynku bez względu na oferowane rabaty ;)

 

Do samych rabatów też podchodzę z rezerwą, bo może to być nie tylko dodatkową zachętą do kupna, ale może też świadczyć o chęci pozbycia się przez producenta danej marki/modelu z powodu nieujawnianych przyczyn konstrukcyjno-technicznych lub po prostu chęci szybkiego wyczyszczenia magazynów i wprowadzenia nowego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mokka X 1.6 2017 wyprzedzasz rocznika. Wersja njoy + 4.0 IntelliLink, dywaniki, koło dojazdowe, 5 lat gwarancji, przyciemnie szyb - 67 tyś  :) Grzech było nie kupić. Choć przyznam, że wcześniej nawet nie wiedziałem, że jest taki model auta :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej, jestem tu nowy i chciałem się zapytać bardziej doświadczonych użytkowników o rabaty :). Ogólnie rozmawiam z dealerem o wersji 1.4t Enjoy, kolor metalik. Cena w granicy 74tys. zł. Dodam, że auto jest brane w leasing ze wszystkimi planami, GAP, ubezpieczenie. Oczywiście rocznik 2017. Wydaje mi się to cena standardowa - oczwyście uwzględniająca rabaty importera (jak zwał tak zwał) ale jakaś niezbyt szczególna. Tematu negocjacji nie podjąłem bo dealer na start zaproponował rabat jednak jak teraz widzę chyba jest to rabat normalny wynikający z wyprzedaży. Pytanie czy wg. Was da radę coś ugrać więcej?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności