Skocz do zawartości

Mokka NJoy 1.4


Gość MarioB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Dokładnie od 03 listopada 2016r jestem posiadaczem  czarnej Mokki. Auto kupione w salonie w Krakowie za pośrednictwem Górnośląskiego Centrum Motoryzacji w Katowicach. Cena samochodu 68.500 plus 700 zł czujniki parkowania tył. Obecny przebieg to 1457 km spalanie na poziomie 7,5 litra. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, szerokości. Jakieś foto możesz zapodać :)

Jasne już wysyłam.

Wracając do tematu zakupu Mokki w pierwszej wersji miała być Mokka 1,6 Cosmo, lecz po wnikliwej lekturze forum zdecydowałem się na na opcje 1,4 Njoy. Poszło kosztem silnika wyposażenie :(. no i nie ukrywam iż budżet jaki przeznaczyłem na zakup auta to ok 70. tys. ciężko było bo diler opla w mojej okolicy /Kalisz/ poniżej 74.000 nie chciał zejść. No ale udało się w GCM w Katowicach /polecam zdecydowanie/  dostałem rabat 13.100 no i wyszło  68.500  :)

Na fotkach auto jest na oponach zimowych 16 fullda /pozostałość po starym aucie skoda octavia/ dokupiłem tylko felgi stalowe no i czujniki z kalibracją  wyszło cos ok 1000 tys. Opony zmieniane i kalibrowane były w salonie opla w Kaliszu koszt 85 zł.

No i dziś pojawił się problem bo zapaliła sie kontrolka od ciśnienia opon ale to już  skończe w innym temacie co by nie zaśmiecać forum.

post-413-0-71270500-1481562067_thumb.jpgpost-413-0-70732400-1481562086_thumb.jpgpost-413-0-93789500-1481562105_thumb.jpgpost-413-0-34080900-1481562122_thumb.jpgpost-413-0-11472000-1481562141_thumb.jpgpost-413-0-09609000-1481562161_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że 1.4T to dobrze:)

Z czujnikiem, to czytałem Twój post i Arka - jak po sprawdzeniu ciśnienia i ustawień nie będzie zmiany, to pewnie uszkodzony czujnik. Choć jeszcze możesz spróbować go ponownie skalibrować - w serwisie powinni Ci to zrobić za free, skoro u nich programowałeś niedawno.

 

No i oczywiście gratulujemy zakupu i witamy na forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że 1,4 to bardzo dobra decyzja :) w  ogóle pierwsze wrażenie co do jazdy ok jak najbardziej pozytywnie i na plus i to duży no tylko szkoda , ze wczoraj sie pochwaliłem o dziś zonk :( Znając życie to pewnie czujnik poszedł czujnik. Albo nie ma co sie chwalić wierząc w przesądy ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma nowa astre na czujnikach na których wyjechał samochód. Co drugi dzień zapala mu się sygnalizator czujnika bo jest taki czuły. Wystarczy zmiana temperatury a takie ostatnio były. W niedzielę + 9 w poniedziałek -4 i znaczna zmiana ciśnienia w oponach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności