Skocz do zawartości
dzidek60

tuning wewnętrzny

Rekomendowane odpowiedzi

na aplikacji na telefon jest taniej niż normalnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanko, czy to świeci cały czas (oby nie) czy tylko w momencie otwarcia drzwi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam z 12 kolorami,biały też jest i zmieniasz sobie pilotem.a wpiołem sie do oświetlenia nad tylną kanapą .kabel w słupku i pod podsufitówką

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ogromną prośbę do pablito... Notorycznie piszesz post pod postem. Jest opcja "EDYTUJ", dzięki której można wyedytować treść napisanego już posta i dodać coś. Korzystaj. O błędach ortograficznych już nie wspominam, no ale trudno... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ogromną prośbę do pablito... Notorycznie piszesz post pod postem. Jest opcja "EDYTUJ", dzięki której można wyedytować treść napisanego już posta i dodać coś. Korzystaj. O błędach ortograficznych już nie wspominam, no ale trudno... :)

pisze czesto z telefonu i takiej opcji w telefonoie nie posiadam,a  za błedy to przepraszam.jedyne miejsce gdzie moge sobie popisać i poczytać po polsku więc sorki :(  :rolleyes:  :)  ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawno mnie nie było, bardzo ładnie to wygląda, szczególnie te nakładki na peda... znaczy na przyciski nożne ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawno mnie nie było, bardzo ładnie to wygląda, szczególnie te nakładki na peda... znaczy na przyciski nożne ;)

ładnie i groszowe sprawy.około 50 zeta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o tego typu przeróbki np wpięcie się pod oświetlenie drzwi i podświetlenie tyłu a gwarancję? 

to są tylko dwa kabelki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to są tylko dwa kabelki 

Wiem że to tylko dwa kabelki ale jak serwis zobaczy coś coś takiego to czy będzie mógł anulować gwarancję?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem że to tylko dwa kabelki ale jak serwis zobaczy coś coś takiego to czy będzie mógł anulować gwarancję?

to jedz do serwisu może oni to podłączą za pare złoty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajne nakładki na pedały. Gdzie je kupiłeś i jak się je montuje?

na alim za 50 zeta i nakłada się normalnie na pedał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no tak ale na podkładkę na lewą nogę musisz dać wustronną taśme

Ok i dzięki za potwierdzenie linka z którego kupiłeś .Już kupuje , jak dojdą to się pochwale.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi