Skocz do zawartości

tuning wewnętrzny


dzidek60

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 miesiące temu...

Gdybyś spojrzał w link, to wiedziałbyś, że nie piszę o Alpine, tylko o tym, o co kolega pytał: https://www.vidaxl.pl/e/8718475863441/radio-samochodowe-dvd-ekran-dotykowy-62-bt-sd-usb-radio-fm?gclid=CNnL_6W_ldMCFccp0wodz9cNqg

A to niestety tania chińszczyzna nie mająca czegokolwiek wspólnego z jakością dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Kupiłem nakładki na pedały na Alli, według opisu powinny pasować a podczas montażu niespodzianka jak na zdjęciu... za duże, inny kształt i spadają.

Na zdjęciach z innych ofert też widzę że wszystkie są "większe" a kształt w lekki trapez.

Czy tylko u mnie pedały są takie malutkie i kwadratowe?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 25.12.2016 o 12:06, dzidek60 napisał:

jakiś czas temu, kupiłem na aukcji zagranicznej, plastiki które maiły mi poprawić wygląd wnętrza mojej mokki. otóż wygląd owych dodatków jest ok. lecz nie można tego już powiedzieć o dopasowaniu, jeśli chodzi o dodatek na stacyjkę nie jest źle, (miał być czarny, lecz już nie było i padło na czerwony) lecz jeśli chodzi o pierścień na kubki pod ręcznym, to nie jest już tak wspaniale. po zamontowaniu okazuje się że plastik jest o około 0,5 cm. za krótki i troszkę za wąski. dobrze że tego nie widać na wierzchu, lecz za te pieniądze nie można narzekać. całość i tak wygląda nie źle. dodaję zdjęcia, tylko nie wiem czy na nich dobrze widać o co mi chodzi.
post-272-0-34768500-1482663803_thumb.jpgpost-272-0-37532700-1482663836_thumb.jpgpost-272-0-98557700-1482663862_thumb.jpg

Trochę "nekroposting" tu uprawiam bo ten post dzidek60 napisał prawie 3 lata temu 😉

Ponieważ napisano w nim, że wymiar tej plastikowej rzeczy jest za mały o ok. 0.5cm więc świadomie zakupiłem na Ali inną wersję, której wymiar ze zdjęć jest bardziej dostosowany do Mokki. I tak jest w istocie.

Dodaję fotki przed i po.

 

Zalety:

  • wymiar prawie idealny, w zasadzie trzyma się "na wcisk"
  • srebrny mat nie porysuje się tak łatwo jak chromowany połysk

 

Wady:

  • srebrny mat troszkę odstaje od chromowanej reszty (da się wytrzymać 😉)
  • samoprzylepna chińska wąska taśma nie trzyma w ogóle więc musiałem użyć własnej 2-stronnie klejącej

 

2019-09-05 17.19.42.JPG

2019-09-05 17.20.52.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności