Skocz do zawartości

Zloty / Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Cóż ja mam poganiać?

Ja zapracowany człowiek jestem... praca, forum, dzieci... czasu na życie brakuje :P

Róbcie - chętnie się dołączę jeśli spasuje czas, miejsce i okoliczności życia prywatnego sprzyjać będą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 80km do Głuchołaz. Jeśli wrzesień, to jestem dostępny po 10tym. Z lokali które mogę polecić to Zajazd Oblonczek z Korfantow bodajże, na wylocie z Głuchołaz, w kierunku granicy. Byłem bardzo zadowolony . jeśli więcej miejsc potrzeba, to już inny troszkę standard, Ziemowit i Bodajże Chrobry. Z forum Vectry, też w pokrzywnej mieli zlot, ale nie pamiętam miejsca, ale to chyba domki mieli kampingowe wynajęte. Tam też można by.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że jestem z Głuchołazy obecnie Nysa. 

Mogę zaproponować coś zdrowo rozsądkowego.

 

Koszt noclegów w większości hoteli waha się od 60 -100zł za nocleg.

 

Natomiast z tego, co mogę zaproponować to ośrodek:

 

http://drogowiec.info.pl/

 

Fajne miejsce, przystępne ceny, miejsce na ognisko, duża sala integracyjna w razie niepogody. Niezłe miejsce wypadowe. Gdyby było nas więcej może moglibyśmy liczyć na jakiś rabat.

 

Myślę, że termin 15-17.09.2017r. byłby odpowiedni.

 

Wstępny plan zabawy:

 

- 15.09 - przyjazd na miejsce, zakwaterowanie, ognisko integracyjne 

 

- 16.09 - śniadanko, wymarsz na Biskupią Kope zejście na obiado-kolację: http://wloskismak.pl/web.n4?go=110 , powrót do ośrodka na dalsze bajdurzenie

 

- 17.09 - śniadanko, wykwaterowanie, spotkanie na parkingu przed ośrodkiem, przegląd autek wymiana opinii i doświadczeń, wyjazd do Głuchołaz ( luźny spacer po parku zdrojowy jeżeli będzie                  nas mało -

), jeżeli będzie nas więcej wspólny przejazd nad jezioro nyskie - 
)                      dalej obiad i pożegnanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że jestem z Głuchołazy obecnie Nysa. 

Mogę zaproponować coś zdrowo rozsądkowego.

 

Koszt noclegów w większości hoteli waha się od 60 -100zł za nocleg.

 

Natomiast z tego, co mogę zaproponować to ośrodek:

 

http://drogowiec.info.pl/

 

Fajne miejsce, przystępne ceny, miejsce na ognisko, duża sala integracyjna w razie niepogody. Niezłe miejsce wypadowe. Gdyby było nas więcej może moglibyśmy liczyć na jakiś rabat.

 

Myślę, że termin 15-17.09.2017r. byłby odpowiedni.

 

Wstępny plan zabawy:

 

- 15.09 - przyjazd na miejsce, zakwaterowanie, ognisko integracyjne 

 

- 16.09 - śniadanko, wymarsz na Biskupią Kope zejście na obiado-kolację: http://wloskismak.pl/web.n4?go=110 , powrót do ośrodka na dalsze bajdurzenie

 

- 17.09 - śniadanko, wykwaterowanie, spotkanie na parkingu przed ośrodkiem, przegląd autek wymiana opinii i doświadczeń, wyjazd do Głuchołaz ( luźny spacer po parku zdrojowy jeżeli będzie                  nas mało -

), jeżeli będzie nas więcej wspólny przejazd nad jezioro nyskie - 
)                      dalej obiad i pożegnanie.

 

Ciekawa koncepcja, Ja wstępnie jestem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że na forum działa silna ekipa ze Śląska:  Zabrze, Jastrzębie, Ruda Śl.  >>>>> czekamy :)

 

A propos może jest ktoś sprytny  kto mógłby zaprojektować koszulki np: 

post-532-0-65857700-1497095524_thumb.jpg

post-532-0-03957600-1497095525_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności