Skocz do zawartości

jaki program diagnostyczny


Gość L3G1ON

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

zakupiłem kabel elm327 euroscan, chciałbym za jego pomocą podpiąć się to swojej mokki. Jaki program polecacie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błąd naprawiony

:blink:

Znaczy gdzie? Bo ja chyba niedowidzę, czy jakoś...

 

Koledze chyba nie zależy na zintegrowaniu się, szuka tylko rozwiązania swojego problemu.

Okej, scanmaster, vauxcheck, ogólnie google rulez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

zakupiłem kabel elm327 euroscan, chciałbym za jego pomocą podpiąć się to swojej mokki. Jaki program polecacie.

Pozdrawiam

Możesz mi powiedzieć gdzie znajduje się gniazdo diagnostyczne żeby podpiąć w komputer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam.

Jestem tu nowy.

Od niedawna posiadam samochód OPEL MOKKA COSMO 2012

.

Zastanawiam się nad kupnem narzędzia do diagnostyki oraz odblokowania / edycji funkcji w samochodach OPEL MOKKA 2012, OPEL ASTRA IV 2013


Które narzędzia są lepsze te bezprzewodowe na Android czy pod USB do laptopa na Windows?

Czytając na stronach producenta i aukcjach spis funkcji nie jest jasno opisane czy przy pomocy tego narzędzia można uruchomić / odblokować/ wyedytować funkcje samochodu, dlatego pytam (może ktoś z Was używał tych programów), czy przy jego pomocy można poniższe funkcje zrobić:

Zmiana (rozbudowa) wyświetlanych funkcji na wyświetlaczu samochodu pomiędzy zegarami, np w ASTRZE widać tylko prędkość jazdy, a w OPLU MOKKA widać równocześnie :chwilowe spalanie, chwilową prędkość i ile mogę zrobić km na paliwie w zbiorniku
Chciałbym aby tak samo było w OPLU ASTRA, czy jest to możliwe?

Czy posiadając światła przeciwmgielne w oplu ASTRA, można uruchomić doświetlanie zakrętów, jak jest to mają niektóre samochody VV ?

Czy można uruchomić funkcje automatycznego domykania szyb pod zamknięciu samochodu.

Czy można uruchomić funkcję automatycznego składania lusterek po zamknięciu samochodu

Czy można uruchomić funkcję oświetlenia przednimi światłami po zamknięciu / otwarciu samochodu z pilota?

Czy dzięki temu narzędziu diagnostycznemu, można programować czujniki ciśnienia w kołach po wymianie na kół letnich na zimowe (dwa osobne komplety kół z osobnymi czujnikami)

Czy można klonować/ programować nowe czujniki

Czy można programować kluczyki?

Czy przy pomocy tego narzędzia można (jeżeli jest taka możliwość) wgrać nowe oprogramowanie / sterownik komputera samochodu?

Czy można sprawdzić np stan ciśnienia i pracy klimatyzacji.

Czy można diagnozować / edytować oraz uruchomić zablokowane fabrycznie funkcje samochodu?



Znalazłem na Allegr 2 takie w miarę w rozsądnej cenie i zastanawiam się czy warto i który więcej potrafi i dlaczego ??

http://allegro.pl/interfejs-diagnostyczny-android-audi-opel-renault-i6693467696.html


http://allegro.pl/opel-diagnostyka-abs-air-bag-at-inspekcja-itp-i6956091970.html


Czy ma ktoś z Was doświadczenie z tymi narzędziami?

A może są lepsze w podobnej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wielkość Twoich pytań była już odpowiedź na forum.

Z tego co ja wiem to praktycznie nic nie można zrobić.

Co do oświetlenia po zamknięciu i otwarciu auto to jest to w menu do ustawienia.

Wyświetlania zakrętów nie ma.

Dotykania szyb tylko jeśli masz 4 elektryczne szyby i Jest to standard.

Składanie lusterek było omawiane i nie da się.

Do czujników ciśnienia jest potrzebny osobne urządzenia i kosztuje grosze.

Nic więcej nie wiem. Inni pomogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności