Skocz do zawartości

System rozpoznawania mowy


radd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam s8 u mnie wybieranie głosowe działa bez problemu.

U mnie w samym telefonie też, ale jak mam sparowane z Intelli Link to z uporem maniaka włącza mi się S-Voice. A tu niestety nie ma języka polskiego, więc przydatność zerowa.

 

Proponuję mały test. Podłącz zestaw słuchawkowy (słuchawki dołączone do telefonu), naciśnij i przytrzymaj przycisk na kablu prawej słuchawki. U mnie startuje S-Voice. Tak samo jest gdy nacisnę przycisk na kierownicy. Chciałbym by się uruchomił Google Now, a wtedy będzie ok.

Prosty test i nie trzeba biegać do auta.

 

Ps. Trochę potu, zmiany ustawień i działa! Temat opanowany w 100%.

 

1. Wyczyścić pamięć S-Voice

2. Wyłączyć S-Voice

3. Wyczyścić pamięć Aplikacji Google

4. Uruchomić Aplikację Google i przejść poszczególne ustawienia (sugerowane przez aplikację)

5. Zainstalować Hint2Search (gdy nie działa przycisk wybierania głosowego na kierownicy)

 

Po tym zabiegu, wyszukiwanie głosowe przejmie Google i wszystko będzie po polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość viki2000

 

Instrukcja obsługi systemu audio-nawigacyjnego strona 123.

Jak czytałem instrukcję tuż po zakupie utkwiło mi w pamięci że nie ma tam nic o wybieraniu głosowym, w Insignii był do tego osobny dział

.

Nieważne, na obecnym telefonie nie była zainstalowana aplikacja to obslugująca, ale to już przeszlosc, ponieważ w tygodniu dotrze S7 wiec powinno działać tak jak koledzy piszą.

 

Ale mam inne pytanie. Czy tutaj działa funkcja ( mam ją w Insignii , oraz miałem jeszcze półtora miesiąca temu w Astrze J ) jak przychodzi sms to po potwierdzeniu miła Pani czyta jego treść. Dopytuję się ponieważ autem ciągle jeździ zona i nie mam czasu przysiąść nad obsługą systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość viki2000

O to super, bardzo fajna funkcja , ulatwiajaca zycie.

 

Jednak obstaje przy swoim, przeczytalem instrukcje systemumaudio i nie ma tam nic wprost o wybieraniu glosowym, chyba ze ja jakos to inaczej czytam.

 

Dzieki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie cuda to ja mam jak podepnę telefon pod USB i uruchamię Android Auto. Ale może to kwestia tego co ma się na pokładzie. U mnie jest:

 

- R4.0 Intelli Link

- Samsung Galaxy S7 Edge z Anndroid 7.0

 

Edit: Teraz te cuda mam już przez bluetooth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Buzka23

Mogę czytać sms, odpisywać na sms, odbierać i wybierać połączenia. Wyświetla mi się książka telefoniczna i działa wybieranie głosowe. Mam Navi950.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę czytać sms, odpisywać na sms, odbierać i wybierać połączenia. Wyświetla mi się książka telefoniczna i działa wybieranie głosowe. Mam Navi950.

U mnie wszystko tak samo.oj coś mi się zdaje że Jarbol się totalnie zakołował z tym wybieraniem głosowym.Bez urazy Jarbol sam się wiele razy i z wieloma rzeczami w obsłudze Mokki zakołowałem i gdyby nie chłopaki z forum dalej bym był w obłokach 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności