Skocz do zawartości

System rozpoznawania mowy


radd

Rekomendowane odpowiedzi

Sparowałem przez bluetooth i mogę spokojnie dzwonić i odbierać połączenia. Wyraźnie napisałem że nie działa mi wybieranie głosowe.

Jak przytrzymam dłużej przycisk wybierania głosowego na kierownicy, to tylko mi mignie jakiś ekran (wyskakujący). Niestety trwa to ułamek sekundy i nie wiem co na nim piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość viki2000

A to ja nawet nie wiedziałem ze jest taka funkcja wybierania głosowego w tym aucie, mam R4.0 intellink i czy jestescie pewni ze to dziala? W instrukcji nie ma o tym slowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz na telefonie ściągnięty język polski?

Jak kupił w Polsce telefon (dystrybucja na  Europe) to nic w  nim  nie musi grzebać .Mam ten sam telefon i od razu ,po sparowaniu,wszystko działało.Gorzej jak telefon nie na Europe to może mieć faktycznie inne oprogramowanie i może będzie musiał oprogramowanie w telefonie zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung nie ma czystego Androida, więc to może być główny problem.
Obsługa głosowa w Touch Wiz jest w języku np. angielskim, ale nie w polskim. Po kablu chodzi bo odpala się Android Auto. Działa też gdy uruchomię wyszukiwanie głosowe Google.
Spróbuję jeszcze wymusić auto start Android Auto gdy się połączy po bluetooth z Intelli Link (jest taka opcja) i zobaczymy co z tego wyjdzie.


A to ja nawet nie wiedziałem ze jest taka funkcja wybierania głosowego w tym aucie, mam R4.0 intellink i czy jestescie pewni ze to dziala? W instrukcji nie ma o tym slowa.

 

Instrukcja obsługi systemu audio-nawigacyjnego strona 123.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak kupił w Polsce telefon (dystrybucja na Europe) to nic w nim nie musi grzebać .Mam ten sam telefon i od razu ,po sparowaniu,wszystko działało.Gorzej jak telefon nie na Europe to może mieć faktycznie inne oprogramowanie i może będzie musiał oprogramowanie w telefonie zmienić

 

Telefon z polskiej dystrybucji i z niebrandowanym softem.

 

Z uporem maniaka włącza mi się S Voice. Nie jestem w stanie (przynajmniej jeszcze mi się nie udało) tego wyłączyć. Muszę poszperać w sieci... chyba że ktoś z forumowiczów wie?

 

Ps. Bez połączenia via bluetooth S Voice się nie uruchamia, ale jak tylko sparuje połączenie z Intelli Link, to naciśnięcie przycisku wybierania głosowego uruchamia to dziadostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności