Skocz do zawartości

światła


Gość Irek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 lata później...

Cześć

Mam pytanie użytkowników Mokki X jak wam działa doświetlanie zakrętów halogenem przy oświetleniu AFL LED . U  mnie działa to słabo na pewno nie tak jak u innych producentów że tylko skręcimy i już doświetla halogen . Zresztą w instrukcji jest to dość enigmatycznie napisane  cytuję ,,Na ostrych zakrętach lub podczas zawracania, w zależności od położenia kierownicy lub włączenia kierunkowskazu, włączany jest dodatkowy lewy lub prawy reflektor oświetlający drogę w kierunku jazdy . Światło to jest włączane przy prędkościach jazdy do 70 km/h. " Hmmm ostry zakręt i zależność od położenia kierownicy  .  Generalnie w praktyce halogen włącza się bardzo  rzadko . Ciekaw jestem jak jest u Was ?







 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, JANUSZ003 napisał:

Cześć

Mam pytanie użytkowników Mokki X jak wam działa doświetlanie zakrętów halogenem przy oświetleniu AFL LED . U  mnie działa to słabo na pewno nie tak jak u innych producentów że tylko skręcimy i już doświetla halogen . Zresztą w instrukcji jest to dość enigmatycznie napisane  cytuję ,,Na ostrych zakrętach lub podczas zawracania, w zależności od położenia kierownicy lub włączenia kierunkowskazu, włączany jest dodatkowy lewy lub prawy reflektor oświetlający drogę w kierunku jazdy . Światło to jest włączane przy prędkościach jazdy do 70 km/h. " Hmmm ostry zakręt i zależność od położenia kierownicy  .  Generalnie w praktyce halogen włącza się bardzo  rzadko . Ciekaw jestem jak jest u Was ?







 

MOKKA ma DOŚWIETLANIE ZAKRĘTÓW w reflektorach ksenonowych AFL

 

MOKKA X ma DOŚWIETLANIE ZAKRĘTÓW w reflektorach LED AFL


MOKKA  z reflektorami  ksenonowymi AFL oraz MOKKA X  z reflektorami  LED AFL nie posiadają funkcji DOŚWIETLANIA ZAKRĘTÓW HALOGENAMI PRZECIWMGŁOWYMI!!!

 

STANDARDOWE REFLEKTORY w MOKKA i MOKKA X nie mają funkcji  DOŚWIETLANIA ZAKRĘTÓW, brak również funkcji DOŚWIETLANIA ZAKRĘTÓW HALOGENAMI PRZECIWMGŁOWYMI!!!

 

Można jedynie dokupić i zamontować dodatkowo w każdym modelu MOKKA i MOKKA X popularny MODUŁ DOŚWIETLANIA ZAKRĘTÓW HALOGENAMI PRZECIWMGŁOWYMI!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MOKKER napisał:

MOKKA  z reflektorami  ksenonowymi AFL oraz MOKKA X  z reflektorami  LED AFL nie posiadają funkcji DOŚWIETLANIA ZAKRĘTÓW HALOGENAMI PRZECIWMGŁOWYMI!!!

A KTO NAPISAŁ ŻE MAJĄ DOŚWIETLANIE HALOGENAMI???

W dniu 24.01.2018 o 19:59, ArKos napisał:

Pierwsze wersja ma przy lampach AFL czyli ksenonowych.

Co tu jest niejasne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2021 o 20:48, JANUSZ003 napisał:

Cześć

Mam pytanie użytkowników Mokki X jak wam działa doświetlanie zakrętów halogenem przy oświetleniu AFL LED .

 

19 godzin temu, ArKos napisał:

A KTO NAPISAŁ ŻE MAJĄ DOŚWIETLANIE HALOGENAMI???

Co tu jest niejasne?

Arku,

udzieliłem konstruktywnej odpowiedzi na przyszłość Wszystkim zainteresowanym w celu wyjaśnienia jakichkolwiek wątpliwości co do OŚWIETLENIA przedniego w MOKKA i MOKKA X 👍

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności