Skocz do zawartości

Stuki przy zmianie biegów


pczarny4

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec u mnie jest skrzynia 5biegowa F17 chyba. Przy zmianie z 1 na 2 stuk oraz 3 na 4 stuk-wydobywajacy sie z pod mieszka. Usterka objawila sie w wakacje(trasa). Gdy zaczelo byc chlodniej biegi wchodza bezszelestnie,bez wzgledu czy wprowadze go cala dlonia,wolno(delikatnie) z lekkim oporem czy trace drazek palcami( wtedy slyszalem klikniecie,gluchy odglos jakby tworzywo czy cos). Mam nagrany filmik. Auto stoi juz 2 dzien w aso. Lista usterek pokazna.

Wg mnie cos jest nie halo choc lozyska wykluczam predzej wybierak badz linki. Bedzie 2 miesiace wolnego to moge wstawiac,zostawiac auto do woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności