Skocz do zawartości
markoni

Drugi przegląd gwarancyjny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam cena usługi 546,98 zł.składa się na nią wymiana filtra powietrza, oleju ,uszczelki pod korek spustowy w cenie 3,92 i płynu hamulcowego. Filtr kabinowy węglowy oryginał  mój cena 55zl olej Castrol Edge 150zł mój. Na słowo mój olej to usłyszałem że producent zaleca Dexos 1 drugiej generacji  i straszą że w razie awarii jest to skomplikowane dowieść winę mojego oleju. Na nic moje gadanie że spełnia te same kryteria a oni swoje że ich jest lepszy.Teraz staram się o przedłużenie Flex Care. na dalsze 3 lata po 20 tys rocznie co daje kwotę około 1700. Nie wiem czy to dużo czy mało ale po moich poprzednich awariach nie chcę żeby w razie awarii płacić np za cewkę wartą ponad tysiaka.Mam także od dzisiaj nowe OC i AC koszt 2772zł.Auto warte  59,774 wariant serwisowy.Nic dodać i ująć ależ to kosztuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Strasznie drogie to OC, AC.

Tak podrożały ubezpieczenia, bo u mnie w zeszłym roku OC, AC wariant serwisowy przy wartości auta 72870 wyszlo nicałe 1800zł w Hestii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem właśnie przed pierwszym przeglądem i ofertą na ubezpieczenie, na razie pakiet dealerski wygrywa. Niecałe 2700 otrzymałem ofertę OC/AC, auto wyliczyli chyba na 61 lub 66tys. Próbują też sprzedać flex care, ale póki co jeszcze 2 rok gwarancji jest standardowo i nie zdążyłem się wczytać w tę gwarancję rozszerzoną. Raczej podziękuję, gdyż znikome przebiegi auto robi. Zobaczymy za rok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Flexcare załatwiłem 100000km.i powiem że warto jak to Arek kiedyś opisywał.mniej na karcie 1697zł, OC I AC mam w PZU

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bodajże wiek auta nie może przekroczyć 6 miesięcy i przebieg chyba 10 tys, jakoś tak. Było o flexcare, czytaj forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi