Skocz do zawartości

MOKKA X LPG by Kris


kris02

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzisiaj dostałem cynka, że mam być gotowy do odbioru samochodu w piątek. Jak do tej pory przeglądałem  Forum i prawdę mówiąc trochę kita mi cierpnie. Mam mieszane uczucia, czy dokonałem dobrego wyboru? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy Ci powie co innego. Ja po 4 latach uważam, że mokka to dobry samochód ale już bym go nie wybrał. Jako auto tej klasy jego cena jest wysoka. Dużo bardziej przestronne są auta segmentu C/D czy minivan a cena jest taka sama. Zdecydowanie bardziej z palety opla wolałbym Zafire.  Również siedzi się wysoko a przy tym dużo więcej miejsca w środku i w bagażniku. Moim zdaniem też paleta silników większa.  A płacić za modę to trochę słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, kris02 napisał:

Dzisiaj dostałem cynka, że mam być gotowy do odbioru samochodu w piątek. Jak do tej pory przeglądałem  Forum i prawdę mówiąc trochę kita mi cierpnie. Mam mieszane uczucia, czy dokonałem dobrego wyboru? 

Oczywiście , że tak :)

Autko fajne , cena jak to cena - gdzie indziej jest podobnie. Masz jednego z ostatnich 4 cylindrowców które są mało awaryjne. Teraz panuje 3 garowy odpad o pojemności kosiarki do trawy i podobnej zresztą pracy (zwłaszcza gang ;) ). Może nie jest zbyt obszerna ale z drugiej strony w trakcie zakupu doskonale to widać. Do codziennych i weekendowych wypadów jak znalazł (na wakacyjne wypady można dorzucić coś na dach). Wozić na co dzień powietrze w bagażniku o pojemności miliona litrów to jak cały rok chodzić w butach narciarskich , żeby w styczniu raz zjechać ze stoku ;)

W/g mnie mój wybór to był strzał w dziesiątkę. Jak będę coś musiał przerzucić większego to zlecenie dostanie drugie auto (Toledo III) ;) - dodatkowo ma hak więc jest jak ducato w max-ie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"kita mi cierpnie" z jakiego powodu ?

Problemów technicznych, skrzynia biegów, turbo, czy coś innego ?

Każde obecnie produkowane auta maja jakieś problemy większe czy mniejsze. Prawda jest tez taka że na forach często jest sporo problemów poruszanych ale to nie może byc w 100% odzwierciedlenie problemów związanych z danym modelem. Na fora z reguły logują się osoby co maja problem i chcą go rozwiązać, patrząc na to to wychodzi że każdy egzemplarz  ma problem ale ile tych aut jeździ ? mały procent użytkowników na forach siedzi.  Mimo wszystko problemy krytyczne to mały procent całej produkcji. 

Mam swoja od lipca i jestem zadowolony :) 

Tak poza tym to poszukaj na forach VW, audi, mercedesów, BMW jakie oni mają problemy, :).

A tak BTW sporo ludzi narzeka na samochody nie biorąc pod uwage że sa ich 2,3 czy 4 właścicielem i auta moga byc mocno zaniedbane więc to tez trzeba brac pod uwagę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności