Skocz do zawartości

Problem z wyświetlaczem


Gość Mietek55

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mietek55

Jeżeli czegoś nie rozumiesz to zapewne mojego pierwszego posta albo go nie czytałeś. Jak już pisałem usterka nie występuje ciągle. Pojawia się i zanika nieraz trzeba przejechać kilkadziesiąt a nawet kilkaset km zanim na nowo się pojawi. Dzisiaj np. po wyjechaniu z ASO, będąc przekonany że już jest wszystko ok, przejechałem 30 km zanim wyświetlacz ponownie zgasł. A teraz odpowiem na twoje pytanie swoim pytaniem. Czy ty zostawiłbyś komuś swój nowy samochód żeby ten "docierał" ci go przez kilka tys. km tylko po to by zdiagnozować usterkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Mietek55

Witam ponownie.

W całej mojej sprawie, obecnie nie daje mi spokoju jedno pytanie.

Gdzie zapisywane są sparowane z samochodem telefony? U mnie po wymianie rzekomo wszystkich elementów zwiazanych z wyświetlaczem, włącznie z samym wyświetlaczem, w dalszym ciągu wyświetlane są telefony, które były parowane jeszcze przed wymianą tych elementów. Czy po takich wymianach, w którymś momencie nie powinny zostać te dane usunięte?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej wiedzy wynika, że w pamięci radioodbiornika. Jeśli został wymieniony na nowy, to siłą rzeczy dane te powinny zostać utracone podobnie jak ustawienia stacji radiowych itp. Na pewno jest opcja zerowania ustawień radioodbiornika, nie pamiętam, czy jest opcja kopii zapasowej danych ale chyba nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mietek55

Dzięki za informację.

Jak wymienili mi moduł radia to faktycznie musiałem na nowo programować stację. Ale nie usunęło sparowanych telefonów. Dziwne bo skoro wymienili wszystko to w którymś momencie powinno ich wywalić ale tak nie było. A może zapisane są w pamięci komputera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mietek55

Dzięki ArKos. Trochę mnie uspokoiłeś.

Czyli jest jeszcze jakiś moduł, którego mi nie wymienili. A już się obawiałam, że coś kręcą.

Mam już potwierdzoną informacje, że teraz mają wziąć się za dokładne sprawdzanie instalacji, "A to wiąże się z demontażem deski rozdzielczej" - taki był wpis w emailu od producenta do ASO. Duża ingerencja. Boję się czy dadzą radę poskładać to tak jak fabrycznie. Termin wizyty w ASO mam wyznaczony na 26 czerwca. Czekam z niecierpliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam ponownie, gdyż jestem chyba winien informację o zakończeniu sprawy. Otóż po dalszym poszukiwaniu problemu okazało się, że moduł BT, który miałem zamontowany był dedykowany do innego modelu Opla i nie powinien trafić do mojego samochodu. Niezgodność sprzętowa była powodem powyższych problemów. Po wymianie tego modułu na właściwy wszystko w końcu działa poprawnie.  Ale ulga. 🤗

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności