Skocz do zawartości

Aktualizacja nawigacji Navi 950


Gość Buzka23

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za informację Buzka23! Cieszę się, że załatwili CI to tak jak obiecywali!!
Spróbuję się powołać na Twoje załatwienie sprawy w rozmowie z GM.
Pewnie przydałby mi się VIN Twojego auta. Czy mógłbyś mi na pw go podesłać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich,

Wczoraj byłem w salonie, gdzie 22 kwietnia 2016 kupiliśmy Mokke z pytaniem o aktualizacje nieaktualnych map w nawigacji, i powiedziano, ze nie ma takiej możliwości, żeby zaktualizowano nam je w ramach reklamacji. Gosiu z Kutna, możesz dac jakies info jak pojdzie u Ciebie sprawa do przodu, u mnie jeszcze nie ma nawet 3 miesięcy od zakupu a już z kwitkiem odeslali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzeg, oczywiście opiszę tu swoje dalsze zmagania z aktualizacją!
Mnie na początku w GM mówili, że bezpłatna aktualizacja należy się wtedy gdy w ciągu 3 miesięcy od zakupu jest dostępna nowa aktualizacja  - Ty się chyba łapiesz, więc drąż temat! Taką informację otrzymałam na infolinii.
 

Buzka23 - dziękuję!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzwoniłam dziś do GM. Poprosiłam o wgranie aktualizacji tak jak to załatwiono u kolegi Buzka23. Pani uprzejmie powiedziała, że przecież już na piśmie w lutym otrzymałam odmowę i że mogę się odwoływać od tamtej decyzji!! Nie interesowało jej, że ktoś taką aktualizację otrzymał, bo ona nie wie z jakiego powodu sprawę kogoś innego załatwiono tak, a nie inaczej, i nie wolno jej udzielać mi takich informacji. Prosiłam, żeby choć sprawdzili to! Nie sprawdzą, bo pani nie chciała nawet żadnych danych dotyczących sprawy Buzka23.
Pismo napiszę, ale nie wiem czy coś wskóram..
Widzę taki scenariusz - Opel Mikołajczyk, w którym Buzka23 miałeś wgrywaną aktualizację dostanie "po łbie" za wgranie za free, ale my nic o tym nie będziemy wiedzieli, a na piśmie dostanę odmowę i wyjaśnienie, że nie udzielają informacji o innych klientach!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłam dziś do GM. Poprosiłam o wgranie aktualizacji tak jak to załatwiono u kolegi Buzka23. Pani uprzejmie powiedziała, że przecież już na piśmie w lutym otrzymałam odmowę i że mogę się odwoływać od tamtej decyzji!! Nie interesowało jej, że ktoś taką aktualizację otrzymał, bo ona nie wie z jakiego powodu sprawę kogoś innego załatwiono tak, a nie inaczej, i nie wolno jej udzielać mi takich informacji. Prosiłam, żeby choć sprawdzili to! Nie sprawdzą, bo pani nie chciała nawet żadnych danych dotyczących sprawy Buzka23.

Pismo napiszę, ale nie wiem czy coś wskóram..

Widzę taki scenariusz - Opel Mikołajczyk, w którym Buzka23 miałeś wgrywaną aktualizację dostanie "po łbie" za wgranie za free, ale my nic o tym nie będziemy wiedzieli, a na piśmie dostanę odmowę i wyjaśnienie, że nie udzielają informacji o innych klientach!

 

 

E tam Buzka23 dobrze ich musiał wkurwiać non stop pisząc dzwoniąc może i grożąc i wreszcie któryś z GM mówi dajcie mu tą aktualizacje bo już wytrzymać z nim nie można.he he Tak trochę żartuje ale dzisiaj się pytałem bo byłem w ASO raczej z ciekawości to mi powiedzieli że żadnej aktualizacji darmowej nie ma.

Także tylko pogratulować Buzka23 ze mu ,ci, się udało bo coś kombinują te ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności