Skocz do zawartości

Aktualizacja nawigacji Navi 950


Gość Buzka23

Rekomendowane odpowiedzi

Moja jest z grudnia 2015 i nie chcieli mi uwzględnić reklamacji. Powołam się na Ciebie w rozmowie z GM, ale dopiero po wgraniu aktualizacji w Twoim aucie, bo GM może Ci cofnąć zgodę. Mój diler najpierw dostał zgodę na wgranie u mnie, a potem tę zgodę odwołali!
Trzymam kciuki za ! Daj znać jak będziesz szczęśliwym posiadaczem nowych map :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jest z grudnia 2015 i nie chcieli mi uwzględnić reklamacji. Powołam się na Ciebie w rozmowie z GM, ale dopiero po wgraniu aktualizacji w Twoim aucie, bo GM może Ci cofnąć zgodę. Mój diler najpierw dostał zgodę na wgranie u mnie, a potem tę zgodę odwołali!

Trzymam kciuki za ! Daj znać jak będziesz szczęśliwym posiadaczem nowych map :)

Masz z grudnia i masz starą mapę?Ja mam też 2015  RM 2016 BRAŁEM w Styczniu i mam mapę z 2015.No bo jeśli widzi drogi i ronda ,skrzyżowania w moim miasteczku które były robione w 2015 r to logiczne że musi być co najmniej z 2015.

Co do aktualizacji.Jeśli bym miał starą i bym reklamował i dostał w ramach gwarancji tak jak Buzka to ok ale wydawać co roku 900 stów?

no nie wiem ?czy to się tak opłaci.Prawda jest taka że te ch..e z GM powinni za darmo aktualizować a nie kasę zdzierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy do czego wykorzystujesz samochód, jeśli duzo jeździsz po Polsce i za granica to warto miec aktualna mapę. Tutaj nie ma watpliwości. Ja mam włączona mapę nawet jak jadę i znam trasę po to by gdy trafie na jakiś objazd widzieć gdzie jadę.

Mapy mozna aktualizować raz na dwa lata bo i tak cześciej nie wychodzą

 

Dla mnie aktualne mapy to rzecz święta i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Piszą, ze w nowych mapach jest informacja o ograniczeniach prędkości

Hej,

 

Jestem właśnie po instalacji aktualizacji. Niestety, ograniczeń prędkości nie widzę. I chyba nie wiem jak sprawdzić, czy faktycznie aktualizacja się odbyła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Jestem właśnie po instalacji aktualizacji. Niestety, ograniczeń prędkości nie widzę. I chyba nie wiem jak sprawdzić, czy faktycznie aktualizacja się odbyła...

sprawdz czy jest obwodnica Augustowa i tzw. "rondo cycki" ;) chodzi o to https://www.google.pl/maps/place/August%C3%B3w/@53.8319291,22.9582064,16.25z/data=!4m5!3m4!1s0x46e0505609dd208d:0xea806f10b88a9f4a!8m2!3d53.8434431!4d22.9796023?hl=pl

 

i czy ktoś wie czy owa aktualizacja aktualizuje tylko mapy czy coś jeszcze? w sensie dodatkowe funkcje do całego systemu inteliLink 950? Po cichu licze na funkcje LinkMirror (Android Auto), wtedy można by odpalić mapy google na ekranie auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności