Skocz do zawartości

Aktualizacja nawigacji Navi 950


Gość Buzka23

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem?

Na linku widać aktualne mapy. Jeśli teraz wyjdzie aktualizacja to bedzie miała te mapy. Dlatego jak ktoś myśli ze ma aktualne to może sprawdzić względem tego co jest w linku.

Np. Most w Toruniu już jest, dlatego jak ktoś nie ma mostu to ma stare mapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem?

Na linku widać aktualne mapy. Jeśli teraz wyjdzie aktualizacja to bedzie miała te mapy. Dlatego jak ktoś myśli ze ma aktualne to może sprawdzić względem tego co jest w linku.

Np. Most w Toruniu już jest, dlatego jak ktoś nie ma mostu to ma stare mapy

Łoo,skonczylem . wziąłem tableta i sprawdzalem według twojego linku to wychodzi ze mam to samo.Kurcze ale to by znaczyło ze ten link jest z 2015 r. Ale to tylko moje gadanie i proszę się tym nie sugerować. W każdym razie na 99% mam w nawigacji to co w linku.

.ps. diler mówił że mam navi z 2015 cholera albo lipca albo z listopada.Juz mi się we łbie zapomnialo.W każdym razie od zakupu autka zawsze dobrze prowadzi i nie zdarzyło się żeby czegoś nie widziała.Tak jak kiedyś pisalem u mnie jest nowe rondo robione w tamtym roku i widzi tak jak inne nowe drogi robione w tamtym roku.W każdym razie ja osobiście nie będę aktualizowal navi za ok 700 zł.jak kiedyś pisaliscie.no chyba że w gratisie ale bajki nie wierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie na stronie www.myopelservice.com w zakładce aktualne promocje pojawiła się oferta aktualizacji map. Poniżej przesyłam informacja na ten temat:

Jeszcze do niedawna trudno było w to uwierzyć ale teraz sieć dróg w Polsce zwiększa się systematycznie. Zachęcamy do zakupu aktualizacji map nawigacyjnych do Państwa Opla. Jeśli chcesz wiedzieć czy posiadamy w naszej ofercie aktualną mapę dla Twojego samochodu napisz do nas na adres [email protected]. Skontaktujemy się z Toba i dobierzemy odpowiednia mapę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według powyższego linku nie ma aktualnych map do Mokki. Ba! Nie ma nawet aktualnych na rok 2014!
A oto co mi odpisała pani Prezes zarządu salonu sprzedaży Opla:

(...) Nawigacja samochodowa zainstalowana w kupionym przez Panią samochodzie posiada najbardziej aktualne oprogramowanie udostępnione przez producenta samochodu, ostatnia dostępna aktualizacja jest z końca 2014 roku. Producent nie udostępnił kolejnej aktualizacji, tym samym nie jest możliwa zmiana oprogramowania nawigacji o czym była Pani informowana przez spółkę GM Poland. (...)

 

Pismo jest z dnia 27 kwietnia tego roku.
 

Może ja nie kumam, ale skąd oni wzięli aktualizację z 2014 roku, skoro nie jest ona dostępna??!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adam 1

Według powyższego linku nie ma aktualnych map do Mokki. Ba! Nie ma nawet aktualnych na rok 2014!

A oto co mi odpisała pani Prezes zarządu salonu sprzedaży Opla:

(...) Nawigacja samochodowa zainstalowana w kupionym przez Panią samochodzie posiada najbardziej aktualne oprogramowanie udostępnione przez producenta samochodu, ostatnia dostępna aktualizacja jest z końca 2014 roku. Producent nie udostępnił kolejnej aktualizacji, tym samym nie jest możliwa zmiana oprogramowania nawigacji o czym była Pani informowana przez spółkę GM Poland. (...)

 

Pismo jest z dnia 27 kwietnia tego roku.

 

Może ja nie kumam, ale skąd oni wzięli aktualizację z 2014 roku, skoro nie jest ona dostępna??!

No a mi diler pie..olił że mam z Lipca 2015.Wszyscy chyba w ch..a grają z GM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Buzka23

Z mojej wiedzy wynika, ze w navi950 sa mapy z 2013 roku kiedy weszło navi950 bo wcześniej było navi900 albo nowe mapy z października 2015, ktore sa montowane fabrycznie w nowej astrze i teraz w mokkach. Aktualizacja do wgrania jeszcze nie wyszła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności