Skocz do zawartości

Aktualizacja nawigacji Navi 950


Gość Buzka23

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytajcie wątek od początku to sie dowiecie dlaczego dostałem za darmo. Skoro warunkiem odbioru pojazdu było wgranie nowych map to GM na to poszedł.

No właśnie teraz sobie przypominam jak jeszcze nie miałem samochodu to mnie zaraz uczuliłeś na nawigacje i co ty zrobiłeś.Ale to tylko potwierdza że ty dostałeś gratisa aktualizacje a inni chyba nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie ma gratis, jeden wywalczy sobie taki rabat inny, inny rabat. Czy w takim razie wszyscy mają mieć równo? Skoro to była kwestia zakupu samochodu i transakcji to traktuje to w formie rabatu. Ja nie oceniam Twojego rabatu i nie twierdze, że Ty dostałeś tyle to ja też chce tyle. Nie ma równości, chyba, że chcemy wrócić do pseudorówności w PRL

 

Opisuje sytuację po to by pomóc tym którzy chcą powalczyć, podaje kroki, które mi przyniosły sukces raczej nie po to by mi ktoś mówił, że to niesprawiedliwe itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc albo wszystkim powinni dać w gratisie w ramach gwarancji albo nie.Jak żeś załatwił rabat czy gratisa to się ciesz mi nie potrzebna ,W PRL-u nie było NAVI I też jeździli  na zwykłej mapie a teraz bez NAVI to  się z domu nikt chce  ruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Właśnie wybieram się na kolejny przegląd samochodu i przy okazji tego przeglądu zapytałem jak wygląda temat z aktualizacją mapy... więc temat nie wygląda za dobrze na pytanie jaki jest koszt aktualizacji otrzymałem odp. "aktualizacja map jest dostępna w cenie 179 euro – na zamówienie". Narazie sobie odpuszczę ; - (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

do wątku załączam odpowiedź GM Polska na moje wątpliwości związane z nieaktualnymi mapami w nawigacji Navi 950:

 

 

Szanowny Panie,

 

                W odpowiedzi na Pańską wiadomość z dnia 12.07.2016 dotyczącą aktualizacji map do Navi950 w pojeździe marki Opel Zafira, uprzejmie informujemy, że aktualizacja do w/w nawigacji została wydana 01.06.2016.

                Nasza firma nie gwarantuje bezpłatnej aktualizacji map do nawigacji, niezależnie od tego co oferują inne firmy motoryzacyjne. W procesie produkcyjnym są wykorzystywane mapy dostępne przed wydaniem samochodu i taka kompletacja jest odpowiednia. Informacje przekazywane w internecie nie są dla nas źródłem wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odebrałem moją mokke 30 sierpnia i też mapa była nie aktualna zajechałem do opla facet sprawdził i powiedział ze faktycznie są to stare mapy a auto było wyprodukowane  w w czerwcu i powinni wgrać aktualną mapę do tygodnia mają przysłać aktualną mapę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności