Skocz do zawartości

Błędne ostrzeżenie - niski poziom paliwa


Gość Partli

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze jedno zapytanie - czy w sytuacji dalszego występowania błędnej informacji o niskim poziomie paliwa, wpływa to na bezpieczeństwo poruszania się posiadanym przeze mnie samochodem? Może mam za dużą wyobraźnię, jednak mój problem dotyczy tematu związanego z paliwem i czy np. błędna informacja czujnika nie może wynikać lub spowodować np. zwarcia? Gdzie dokładnie znajduje się zespół pompy paliwa w stosunku do baku paliwa? Dziękuje z góry za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Partli napisał:

czy w sytuacji dalszego występowania błędnej informacji o niskim poziomie paliwa, wpływa to na bezpieczeństwo poruszania się posiadanym przeze mnie samochodem?

Nie

 

1 godzinę temu, Partli napisał:

Gdzie dokładnie znajduje się zespół pompy paliwa w stosunku do baku paliwa?

Od góry po zdjęciu zbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wiesław napisał:

Jaki napęd 2x4 czy 4x4,czy jest gaz fabryczny

Napęd 2x4, silnik 1.4, 140 - proszę o informację jaki to może mieć wpływ na występowanie i bezpieczeństwo, opisywanego przeze mnie problemu z samochodem
 

2 godziny temu, janos napisał:

Partli czy byłes moze w ASO w Rzeszowie na Watkemie

Napiszę więcej - auto było zakupione w tym salonie i dwukrotna próba naprawy w ich serwisie, poprzez grzebanie w oprogramowaniu, nic nie zmieniła. Według osób mądrzejszych ode mnie na tym forum - nie mogła poprawić, gdyż zapewne przyczyna problemu tkwi zupełnie gdzie indziej (proszę przeczytać cały wątek). Pytanie jedyne jest takie czy Panowie faktycznie nie mieli pojęcia jakie podjąć kroki w celu naprawy czy robili ww. czynności mając wiedzę, że i tak to nic nie da. Niezależnie od tego, jak było naprawdę, chwały im to nie przynosi. 
 

Z względów proceduralnych, o których nie będę pisał więcej, trafiłem do serwisu salonu w Krasnem, jednak tam nie było wcale lepiej. Przykładowe zapytanie kierownika serwisu - czy parkuje samochód na płaskim czy na wzniesieniu🙂Następnie mały wykład z gwarancji i informacja, że skoro usterka nie występuje trwałe to mogę sobie ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli taki układ to trzeba zacząć od rzeczy najprostszych czyli pływak w zbiorniku.Jaki pokazuje  zasięg i spalanie-przekręć kluczyk i nie zapalaj to się dowiemy jak liczy komputer.Rozumiem,że w czasie jazdy jest OK i nie pokazuje niskiego stanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Partli napisał:

Przykładowe zapytanie kierownika serwisu - czy parkuje samochód na płaskim czy na wzniesieniu🙂Następnie mały wykład z gwarancji i informacja, że skoro usterka nie występuje trwałe to mogę sobie ...

Jakie  to szczęście, że moje auto ma już gwarancję za sobą i nie będę się spotykał z takimi bałwanami ....  😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności