Skocz do zawartości

mokkaforum.pl - ramki pod tablice oraz lepki


ArKos

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy moi.

Powoli się rozrastamy i zaczynamy stanowić pewnego rodzaju społeczność, rodzinę.

Pomyślałem, że miło by było, gdybyśmy jakoś byli rozpoznawalni.

Mam 2 koncepcje:

1. nasze logo forumowe widoczne w lewym górnym rogu powiększyć i zrobić subtelną naklejkę, którą można by przykleić np. w górnym narożniku szyby (poza obszarem pracy wycieraczki i skrobaczki) lub gdziekolwiek indziej, rozmiar nie za duży - powiedzmy jakieś 15cm

2. ramki pod tablice rejestracyjne - logo forum + adres internetowy.

 

Logicznym jest, że wykonanie takich gadżetów to koszt zależny od ilości - im więcej tym taniej. Chciałbym zatem mieć jakiekolwiek rozeznanie podczas pertraktacji z wykonawcami ramek/lepek, więc bardzo Was proszę o wstępne określenie się: CHCĘ RAMKI lub CHCĘ LEPKĘ lub CHCĘ RAMKI I LEPKĘ.

 

Poczekam ok. tygodnia na Was, bo nie wszyscy codziennie zaglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W przypadku wlepek jesteśmy w stanie pokryć koszta produkcyjne oraz dostarczenia ich do Waszych skrzynek pocztowych, aczkolwiek w zamian oczekiwalibyśmy zdjęcia, że ta nalepka faktycznie wylądowała u Was na autku a nie np. na drzwiach u sąsiada z bloku.

 

Co do ramek tutaj nie ukrywajmy ze względu na gabaryty oraz dość skomplikowane pakowanie koszt dystrybucji ramki jest dość wysoki. Sięgający około 12 zł/szt. + koszt ramki ok. 20 zł.

 

Bardzo byśmy z Arkiem byli wdzięczni za wszystkie Wasze sugestie i uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja  w sumie  już podpytywałem u mnie w mieście o możliwość haftu na koszulce Polo.... ale niestety w tym punkcie nie mają oprogramowania do  haftu Loga....można tylko prosty txt ,wiec zrezygnowałem...:(

 

Co do naklejki ...myślę ze rozmiar 55 x 95 mm  w zupełności wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam

 Od nowego tygodnia zabieram się za organizacje gadżetów: jakiś ramek, smyczek etc. Bardzo bym prosił zupełnie niezobowiązująco o podsyłanie propozycji gadżetów, którymi bylibyście zainteresowani. Czy w ogóle byliby chętni ?

 

 Ja skłaniałbym się głównie na coś nie inwazyjnego na początek może: ramki pod tablice, gdyż domyślam się, że nie każdy chciałby oklejać swoje autko naklejkami. Pytanie całkiem niezobowiązujące stąd udział w dyskusji mile widziany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności