Skocz do zawartości

Prośby/sugestie/sprostowania


ArKos

Rekomendowane odpowiedzi

Przykładam wszelkich starań do tego, aby forum było prowadzone rzetelnie, a zamieszczane tu treści nie zawierały błędów. Jeżeli zauważyłeś jakiś błąd, nieścisłość, brakuje pewnych danych a Ty je posiadasz, napisz proszę PW do mnie - zaktualizujemy dane aby było dobrze.

Nie myli się tylko ten, który nic nie robi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przykładam wszelkich starań do tego, aby forum było prowadzone rzetelnie, a zamieszczane tu treści nie zawierały błędów. Jeżeli zauważyłeś jakiś błąd, nieścisłość, brakuje pewnych danych a Ty je posiadasz, napisz proszę PW do mnie - zaktualizujemy dane aby było dobrze.

Nie myli się tylko ten, który nic nie robi. 

ArKos - Gratuluję super pomysłu z forum Mokki, które na pewno ułatwi eksploatację i użytkowanie Opla Mokki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł wziął się nagle.

Na opel24 ktoś napisał "przecież tu mamy dział Mokki". No tak, mamy, ale...

Mamy też dział Astry - a doskonale funkcjonuje astra-g.pl i jest chyba największe. Mamy dział Vectry - a vectraklub.pl rośnie w siłę. I tak dalej...

Wiecie, ten pomysł tak naprawdę ma na celu to, żeby nie utonąć w morzu innych modeli.

Nie oszukujmy się: Mokka nigdy nie będzie tak powszechna jak Corsa czy Astra (bez urazy do właścicieli) więc postanowiłem na indywidualizm postawić.

Nie jest to tani samochód - nie kupi go młody obszczymurek ze skromną gotówką, który ma w głowie tuningi. Kupi go już stateczna osoba, ceniąca sobie wysmakowany design, lubiąca markę, może nie do końca osoba "bogata", bo sporo ludzi sięga po kredyt przy zakupie, niemniej jednak osoba ta na pewno będzie rozsądna finansowo.

Na pierwszym miejscu będzie sprawność auta, jego dobre działanie - nie po to tyra się x lat żeby po zakupie wymarzonego auta zagnoić go na amen. Nie kupuje się też nowego auta po to, aby go sprzedać po 3 latach. Tak więc mamy do czynienia praktycznie z samymi nówkami w obrębie naszego modelu - najstarsze to rejestrowane na przełomie 2012/2013 a więc jeszcze na gwarancji.

Chciałbym robić tu za "guru" bo sam mam Mokkę i zgłębiam ciągle ten temat. Tego, czego nie wiem, z pewnością się dowiem - tak więc nawet niewygodne pytania nie pozostaną bez odpowiedzi... po prostu odwlecze się ta odpowiedź w czasie i tyle.

Myślę, że idea tego forum to strzał w dziesiątkę. Auto jest udane, bardzo modne, jego popularność gwałtownie rośnie, więc same plusy jak na razie, a my mamy czas na rozkręcenie tego całego majdanu :D

Jak to mówił pamiętany przeze mnie towarzysz Gierek: POMOŻECIE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/.../ Kupi go już stateczna osoba /.../

 

Jak to mówił pamiętany przeze mnie towarzysz Gierek: POMOŻECIE?

Kuźwa, to widać ile mam lat ? :D

 

Powtórzę się, że pomysł przedni  :)

Masz ArKos rację, będziemy dojrzewać z naszymi autkami, poznawać "choroby wieku dziecięcego" ale też utwierdzać się w ich zaletach i poznawać nowe :D

No i jak Towarzyszowi Edwardowi nie pomóc ?  :D Będę się starał na ile będę mógł, a raczej na ile pozwoli moja wiedza, nie urywam mierna, ale z czasem będzie lepiej (chyba) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Arku buszując po innych forach zauważyłem, że dość fajną popularnością cieszy się dział Poradnik Kupującego Mokke, gdzie osoba, która była by zainteresowana konkretnym ogłoszeniem mokki znalezionym w internecie mogła się na zasadzie dyskusji skonsultować sie nad tym konkretnym egzemplarzem.

 

Co myślisz na ten pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności