Skocz do zawartości

Zakup Mokki 1,4T


Gość fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

Chciałem się przywitać na dobry początek i jeśli jest specjalny temat powitalny to proszę Admina o przeniesienie, gdyż nie mogłem znależć.

Mam na imię Tomek, mieszkam w zachodniopomorskim. Posiadamy Audi A4 1.8 wolnossący zatrute gazem, które robi 30-32kkm w roku i Jeepa Cherokee KJ 3.7 też zatrutego, który robi ok 18kkm w roku. Ostatnio z Żoną nam się uroiło aby kupić nowe auto (pierwsze w życiu :)) do miasta dużego jakim jest Berlin i podmienić Audi które 3 lata temu dobiło do pełnoletności choć mechanicznie i technicznie jeszcze daje radę jednak pora powoli na zmiany :) Ujeżdżać będzie w większości Żona ;)

Wzięliśmy pod uwagę trzy modele:

NISSAN JUKE

OPEL MOKKA

HONDA HRV

specyfikacja w miarę prosta:

- wszystkie gadżety do miasta (czujniki parkowania, składane lusterka, navi, kamera, S&S traktowane jako zło)

- skrzynia automat (korki)

- silnik benzynowy no i zatrucie go niebieskim paliwem lub taka możliwość

Padło niby na Mokkę 1.4T tyle, że nie ma LPG z automatem i tu pytanie: dlaczego?

Czy da się założyć niezależnie LPG do tej konfiguracji? Czy jest ona szczególna, bo np. ma wyjątkowo bezpośredni wtrysk beny, czy nastawy komputerów sterujących skrzynią i silnikiem nie akceptują nastaw wtrysku gazu?

Powiedziano mi w salonie tylko tyle, że model z LPG ma niby wzmocnioną głowicę więc wnioskuje że bez LPG ma "zwykłą" czyli mniej trwałą.

Jeśli ktoś coś wie niech napisze parę zdań. Z góry dzięki za odpowiedź.

Salon zaprasza nas na dni szeroko otwarte Mokki X ale z tego co zdążyłem się zorientować będzie w serii miała uboższe wyposażenie...

P.S. Gdyby Honda nie miała bezpośredniego wtrysku nie wiem czy bym zawracał Wam głowę :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda Hrv super autko, moim zdaniem konkurencyjne do mokki. Honda ma droższy serwis (przeglądy itd) chyba wybrałbym moje x. Nissana Juka raczej bym odrzucił, nie moja bajka.

 

Co do wzmocnienia to faktycznie czytałem i takie i takie opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności