Skocz do zawartości

Kibicujecie?


Rekomendowane odpowiedzi

Wyjście z grupy jest !!!
Brawo my ! 
Wywalczyć punkt z mistrzami świata to dobry wynik :)
 

Dzisiaj to 2:1 dla Polski, jeżeli Pazdan będzie grzał ławę. Jeżeli wylezie w podstawowym składzie to 2:1 ale dla niemców.

Widzisz... gdyby nie on, to ładnych parę razy mogli nam wjechać do bramki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marketingowcy znanego sklepu elektronicznego przez najbliższe dni będą mieli podwyższone ciśnienie. Z tego co pamiętam za awans Polaków do półfinału gwarantują zwrot zakupów zrobionych w wybranym okresie czerwca jak dobrze pamiętam.

 

Z taką grą półfinał jest możliwy, choć w dużej mierze zależy na kogo trafimy wychodząc z grupy.  Choć nie przesądzajmy o ile we wcześniejszym razach matematyczne szanse były na awans, tak teraz tylko matematyczne szanse są byśmy z grupy nie wyszli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z grupy wyjdziemy w najgorszym wypadku na 2 miejscu niezależnie od dalszych zdarzeń. Patrzyłem na tabelę i na to mi wygląda. Irlandia i Ukraina już się nie liczy w dalszej rywalizacji,choć nie ukrywam, że bardzo chciałbym zobaczyć porażkę lub remis Niemców w Irlandią, i nasze zwycięstwo z Ukrainą :)

Wtedy bylibyśmy liderem w grupie. Taki czarny koń tych zawodów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dodatkowo Irlandia wychodzi z grupy. W ćwierćfinale trafiamy na Szwajcarię, której przejście będzie skutkowało prawdopodobnie walką o awans do półfinału z wygranym pary: Chorwacja - (3 z grupy B, E lub F )

 

Coraz większe obawy miałbym na miejscu marketingowca z MM :) hehe choć na tym poziomie, każdy mecz jest o wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marketingowcy chyba już zmienili taktykę. Nie ma w reklamie "zwrócimy pieniądze" tylko jest "masz szansę uzyskać zwrot" :D

 

Ja wierzę w naszych! Liczę, że zleją Szwajcarów. Liczę, że będzie półfinał - musi być!

 

Mam tylko nadzieję, że Nawałka przestanie jarać zioło i wystawiać dziwne składy, jak w meczu z Ukrainą... Kluczowi zawodnicy - motory napędowe zespołu, siedzieli na ławie. Grosicki, Błaszczykowski, Piszczek... Bez jaj...

Wielokroć odnosiłem wrażenie, że oglądam mecz syna. Powaga - podobny poziom gry, podobne błędy, podobne kiksy. A to 13-letnie chłopaki, a jakże podobnie grający do naszych w pierwszej połowie.

Dobrze, że druga była nieco lepsza, choć też szału nie robili. W porównaniu z meczem z Niemcami, to nie grali WCALE. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie promocji MM to obowiązywała ona w dniach 2-5 czerwca i do 6 czerwca trzeba było zarejestrować paragon. Nawet jeśli ktoś zrobił w tym terminie zakupy a nie zarejestrował paragonu to może zapomnieć o zwrocie

 

ArKos Ty mówisz o drugiej firmie która ma podobna reklamę ME i u nich bierze sie udział w loterii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności