Skocz do zawartości

Podłączenie rejestratora jazdy.


umbrella

Rekomendowane odpowiedzi

ja zdecydowałem się na montaż rejestratora na środku na dole - wyszło najbliżej kabli zapalniczki...

 

rejestrator_s.jpg

 

 

Na górze było za mało miejsca i przeszkadzało i mi i pasażerowi obok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nabyłem jak kilka dni rejestrator,ale ja go zamocowałem z prawej strony lusterka.Kabelki pochowane w uszczelkach i między szybą a dachem tak że 99% kabla jest nie widoczna jedynie z 5 cm koło zapalniczki.Na początku przykleiłem na środku ,ale raz że mi to jakoś przeszkadzało a drugi raz więcej kabli było widać

post-217-0-23785800-1466251168_thumb.jpg

post-217-0-01017000-1466251179_thumb.jpg

post-217-0-88669300-1466251187_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moglem wkleić następnego zdjęcia to pisze dalej tutaj.ArKos ,jak na " badziewie to się fajnie spisuje no te kilka dni,jakoś tez jest zadowalająca dla mnie może być

radar22 nie za nisko masz ta kamerkę ,dobrze wszystko widzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic nie kombinowałem.Dosłownie do zapalniczki włożyłem rozgałęźnik na dwa gniazda i cześć.Odbije mi będę zmieniał i znowu kombinuj człowieku.

umbrela nie masz ekraniku?tylko tak jak na zdjęciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ektanu nie ma. Aby ustawić kamerę trzeba połączyć ją ze smartfonem lub tabletem przez WiFi. Tak naprawdę robisz to tylko raz. Kamerka jest super. Coś jak pudełko od zapałek. Karta nawet do 128Gb. Mam wersję z kondensatorami zamiast akumulatorka. W poprzedniej kamerce Mio Akumulator po roku nie trzymał prawie nic. Upał i mróz załatwi akumulator raz dwa. Kondensatory wytrzymują do 80-90 stopni bez problemów. A ich pojemność wystarczy do prawidłowego zakończenia zapisu filmu. Każdy ma już jakiegoś smartwona więc jak trzeba zrobić zdjęcie to kamerka nie jest mi do tego potrzebna. Rozdzielczość do 2560x1080P 30FPS albo FullHD 60FPS . Czego chcieć wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArKos ... ty się znasz....

Można by gdzieś podpiąć się do kabli od gniazda zapalniczki lub gdzieś indziej pod stacyjkę tak by dużo nie nabaładanić ? Lubię jak wszystko ma ręce i nogi, bez jakiś wystających , dyndających kabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ektanu nie ma. Aby ustawić kamerę trzeba połączyć ją ze smartfonem lub tabletem przez WiFi. Tak naprawdę robisz to tylko raz. Kamerka jest super. Coś jak pudełko od zapałek. Karta nawet do 128Gb. Mam wersję z kondensatorami zamiast akumulatorka. W poprzedniej kamerce Mio Akumulator po roku nie trzymał prawie nic. Upał i mróz załatwi akumulator raz dwa. Kondensatory wytrzymują do 80-90 stopni bez problemów. A ich pojemność wystarczy do prawidłowego zakończenia zapisu filmu. Każdy ma już jakiegoś smartwona więc jak trzeba zrobić zdjęcie to kamerka nie jest mi do tego potrzebna. Rozdzielczość do 2560x1080P 30FPS albo FullHD 60FPS . Czego chcieć wiecej.

Niby tak,ale jak masz ekranik to na bieżąco widzisz co się nagrywa i w sumie co dzień możesz sobie kręcić jak ci się podoba ustawienie.Ale nie neguje twojego sprzętu bo też wyszedłem z założenia żeby  był rejestrator ale nie za kolosalna cenę .Ma nagrywać i ma coś być widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności