Skocz do zawartości

elektrycznie opuszczanie szyb


markoni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie,pisząc może będę duchowo uspokojony. Jestem honorowy jak obiecałem że będę na tej wizycie a za namową żony bo miałem wahania pojechałem .Drzwi  z szybą to normalka był test na oplu Mokka  stojącym na placu to normalka tak producent skonstruował ten pojazd że blacha z tapicerką chodzi. S&S mało używać chodzi o turbinę żeby miała dobre smarowanie i chłodzenie tak to zrozumiałem.Ale jaja zaczynają się z spoilerem tylnej szyby lepiej nie ruszać  bo spoiler to zespolony element z drzwiami. Na blacharni dość sympatyczny konsultant stwierdził że nie ma co ruszać bo:trzeba zdjąć podsufitówkę aby dojść do regulacji zawiasów a wiąże się połamaniem kołków.Jak by się udało a są to milimetry to klapa może ocierać o klosze świateł a zamek też może nie zaskoczyć  na tzw skobel  Pan konsultant powołał się też na przepis z książeczki serwisowo gwarancyjnej strona 28  Wyłączenie gwarancji  szyby,klapa tylna regulacja zamków i zawiasów.Morał z tego taki że auto ma 2700km a kupując auto które stoi w salonie w obecności mojej skromnej osoby niemożliwe stwierdzenie wszystkich usterek jak nadwozie podwozie no i stuki wg ich to naturalne zużycie.  musiałbym zatrudnić eksperta który za mnie by nabył ten pojazd Sprawdziłem w 2 Mokkach i było gut.Mam dać sobie spokój bo może być gorzej Auto użytkowane od 13 01 2017 r Jedyny atrybut to kazałem założyć czujniki cofania ale czujniki wew niemożliwe w tym  aucie oraz parkowania przód opinia kanclerza i centrali  MYOPEL.Odnośnie alarmu tego fabrycznego  to jest immo to inny temat w przyszłości Także jak to możliwe to będę słuchał rad ArKosa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sympatyczny konsultant stwierdził że nie ma co ruszać bo:trzeba zdjąć podsufitówkę aby dojść do regulacji zawiasów a wiąże się połamaniem kołków.Jak by się udało a są to milimetry to klapa może ocierać o klosze świateł a zamek też może nie zaskoczyć  na tzw skobel  Pan konsultant powołał się też na przepis z książeczki serwisowo gwarancyjnej strona 28  Wyłączenie gwarancji  szyby,klapa tylna regulacja zamków i zawiasów.

Zostałeś po prostu okłamany lub sympatyczny konsultant nie wiedział, o czym mówi. Pasowanie spojlera nie ma zbyt wiele wspólnego z regulacją klapy bagażnika, ponieważ spojler jest PRZYKRĘCANY do klapy i nie jest jej integralną częścią...

Żeby nie być gołosłownym masz poniżej ekran z EPC. Nakrętki sześciokątne na klucz 10 oraz elementy dystansujące...

spojler.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opel Mucha auto miało1km zdjęcie robione w macro jutro umówię się u Wawrosza  a laik może tego by nie zauważył teraz  jest cieplej i jaśniej to lepiej wszystko wychodzi chociaż mam garaż z kanałem to nie zauważyłem .Otwieranie szyb było na bramkach autostradowych .Powoli dochodzę co mnie czeka np olej skrzynia biegów oni mówili że nie trza wymieniać chociaż mówiłem o silnikowym i skrzyni.Z tymi panami będzie się pożegnać a reklamę z tablic rejestracyjnych wyrzucić do kosza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widywałem w takim jednym ASO auta po szkodach transportowych. Szybciutko blacharnia i auto funkiel nówka. Kupujący nie miał bladego pojęcia, że kupuje auto naprawiane blacharsko czy lakierniczo. 

U Wawrosza będzie możliwość sprawdzenia czujnikiem lakieru, jeśli nie dysponujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności