Skocz do zawartości

Używane felgi stalowe


Gość DredS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Mam pytanie, na co zwrócić uwagę przy zakupie używanych felg stalowych. Oznaczenia i właściwy rozmiar się zgadza ale nie wiem na co jeszcze uważać. Proszę o porady. Np. Poniżej link do aukcji. 

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6822968976

Pozdrawiam 

Wiesław 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wiem czy masz opony do tych felg ale jak masz kupić za 470 felgi z przesyłka plus nowe opony to niewiem czy nie lepiej w Oplu cały nowy komplet 4 kola za 3200.no ale twoja decyzja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Mam pytanie, na co zwrócić uwagę przy zakupie używanych felg stalowych. Oznaczenia i właściwy rozmiar się zgadza ale nie wiem na co jeszcze uważać. Proszę o porady. Np. Poniżej link do aukcji. 

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6822968976

Pozdrawiam 

Wiesław 

Witam. Sprzedaję takie felgi w dziale Sprzedam. Na 100% oryginał. 2 miesiące używane w nowym autku. Jakbyś chciał, to proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sprzedaję takie felgi w dziale Sprzedam. Na 100% oryginał. 2 miesiące używane w nowym autku. Jakbyś chciał, to proszę o kontakt.

widzę że taniej no i pewne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy masz opony do tych felg ale jak masz kupić za 470 felgi z przesyłka plus nowe opony to niewiem czy nie lepiej w Oplu cały nowy komplet 4 kola za 3200.no ale twoja decyzja

 

Źle policzyłeś, 429 zł za 4 szt felg + 4 opony 205/65 R16 w zależności od klasy 300-500 zł także w 2 tys można się zmieścić - klasa ekonomiczna / średnia, dla zamożniejszych klasa Premium to koszt odpowiednio większy.

Chyba że cena 3200 zł zawiera także komplet czujników TPMS to wtedy nie ma się co zastanawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle policzyłeś, 429 zł za 4 szt felg + 4 opony 205/65 R16 w zależności od klasy 300-500 zł także w 2 tys można się zmieścić - klasa ekonomiczna / średnia, dla zamożniejszych klasa Premium to koszt odpowiednio większy.

Chyba że cena 3200 zł zawiera także komplet czujników TPMS to wtedy nie ma się co zastanawiać.

cholera zapomniałem napisać.TAK 3200  , 4 KOŁA na stalowych felgach 16  Z CZUJNIKAMI TPMS.Powtarzam z czujnikami TPMS 3200

 

a bez czujników ok 2300 .znajomy kupił bez bo twierdzi że bez czujników będzie zimą jeździł, ja jednak kupiłem (w OPEL Polaczek) z czujnikami za 3200 i sam nie wiem po co te czujniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła bez czujników za ca. 2 tys. a z czujnikami za 3,2 tys. Gdzie tu opłacalność? Odejmując cenę zakupu i montażu czujników, to wychodzi prawie 8 stów dla ASO za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności