Skocz do zawartości

Używane felgi stalowe


Gość DredS

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Koła bez czujników za ca. 2 tys. a z czujnikami za 3,2 tys. Gdzie tu opłacalność? Odejmując cenę zakupu i montażu czujników, to wychodzi prawie 8 stów dla ASO za free.



Stało się .brałem auto zimą szybko szybko i kupilem te kola w salonie .na drugi raz będę mądrzejszy ,przy drugiej mokkce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Stało się .brałem auto zimą szybko szybko i kupilem te kola w salonie .na drugi raz będę mądrzejszy ,przy drugiej mokkce

Śnieg padał a monia w letnich kapciach ,jak tu wyjechać, kapcie zimowe,dywaniki gumowe,welurowe ,czujniki cofania i po rabacie a te czujniki  w felgach są tak potrzebne jak umarłemu kadzidło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam, kupował ktoś może śruby do felg stalowych, jaka cena? Czy może będą to te same co przy felgach aluminiowych?

Sorki, doczytałem, są nakrętki. Przepraszam za zamęt... ;-)

Edytowane przez Geksus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę w kwestiach technicznych nie różnią się niczym. Porównywałem i jedne i drugie. Dwa rodzaje nakrętek występujące do mocowania felg różnią się optycznie - tym, że jedne nie mają "dupki" i nie zasłaniają gwintu śruby (wymagają stosowania plastikowych nakładek na śruby - zabezpieczenie przed korozją gwintu) a drugie mają coś na styl blaszanej nakładki ze stali nierdzewnej i zasłaniają gwint. Na nie nie da się włożyć plastikowego kapsla - próbowałem.

Seryjne niezależnie czy alu czy stal wchodzą te bez nakładki i każda Mokka ma na wyposażeniu w zestawie fabrycznym plastikowe nakładki na śruby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę w kwestiach technicznych nie różnią się niczym. Porównywałem i jedne i drugie. Dwa rodzaje nakrętek występujące do mocowania felg różnią się optycznie - tym, że jedne nie mają "dupki" i nie zasłaniają gwintu śruby (wymagają stosowania plastikowych nakładek na śruby - zabezpieczenie przed korozją gwintu) a drugie mają coś na styl blaszanej nakładki ze stali nierdzewnej i zasłaniają gwint. Na nie nie da się włożyć plastikowego kapsla - próbowałem.

Seryjne niezależnie czy alu czy stal wchodzą te bez nakładki i każda Mokka ma na wyposażeniu w zestawie fabrycznym plastikowe nakładki na śruby.

 

Czyli, żeby założyć kapsel trzeba nakrętek dedykowanych pod felgi stalowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności