Skocz do zawartości

Nowa insignia


Gość Buzka23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mnie też się podoba (tak jak i stara się podobała od lat), mam nadzieję, że jakość/trwałość tego auta będzie znacznie lepsza niż poprzednika...

Natomiast jest to auto zdecydowanie dla mnie za duuże i nie szukam takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na przekór: doopy nie urywa szczególnie w kwestii materiałów wnętrza (fantastik samplastik) i jak na auto klasy premium to trochę wstyd w tym względzie.

Co do trwałości: jestem prawie pewien, że będzie gorzej względem starej Insignii, która rypie się częściej, niż dziwka bez majtek...

29 czerwca mam szkolenie z nowej Insignii więc łyknę sporo nowinek i przekażę ciekawostki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest tak awaryjna ??

W swoim czasie nawet myślałem o Insigni, jednak w końcu padło na mokkę, jak się okazuje słusznie :)

@ArKos - czyli z każdym modelem coraz więcej tandety (plastki niskiej jakości) czy  tak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Insignia moja pierwsza myśl o kupnie opla .Ale jak się naczytałem w necie ,opinie użytkowników,mechaników to trochę zdegustowany odrzuciłem myśl o jej kupnie mimo że mi się podobała.Teraz jak mam mokkę to szczerze nawet nie zwracam uwagi na nowa insignie .Arek przyjedzie ze szkolenia i podejrzewam że nam powie że to nic szczególnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mwiaderni

Po pierwszej Insigni (2009) miałem zdanie, że faktycznie auto więcej w serwisie stoi niż jeździ, ale po drugiej (2011) sytuacja zupełnie się zmieniła, wizyta w serwisie sprowadzała się do przeglądu, a tak bezproblemowe użytkowanie.

W nowej pewnie też na początku będą wychodziły choroby wieku dziecięcego bo teraz to klient jest głównym testerem aut, a nie koncern.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i z każdym modelem coraz więcej tandety (plastki niskiej jakości) czy  tak ??

Dokładnie tak.

 

 

po drugiej (2011) sytuacja zupełnie się zmieniła, wizyta w serwisie sprowadzała się do przeglądu, a tak bezproblemowe użytkowanie.

Hmmm... może powiem, co miałem okazję robić:

- zatarty A20DTH - 3 egzemplarze, 2x rocznik 2013, 1x rocznik 2011, przebiegi zbliżone - w zakresie 170-200kkm

- niskie ciśnienie oleju na zimnym w 2,0cdti, czyli targanie misy i wymiana uszczelki smoka pompy oleju - niezliczona ilość

- piasty tylne - nie zliczę

- rura dolotowa IC-> przepustnica - nie zliczę ile

- czujnik poziomowania AFL - kilka

- mikrostyk tylnej klapy - niezliczona ilość

- krzywe tarcze przednie - niezliczona ilość

- tylny uszczelniacz wału - kilkanaście

- napęd 4x4 - kilkanaście, z reguły tylny most - nikt nie decydował się na naprawę za prawie 20 tysi netto

- cieknące pompy wysokiego ciśnienia w 2,0cdti - niezliczona ilość

- ząbkowanie tylnych opon - niezliczona ilość a geometria auta książkowa

- gnijące wiązki tylny zderzak, za lewym tylnym nadkolem, od czujnika wody w paliwie, od elektrycznego ręcznego - niezliczona ilość

To takie najczęstsze... Ładne i nic poza tym. Nie warte żadnych pieniędzy jak dla mnie. Najgorzej diesle, benzyny jeszcze w miarę obleci, ale diesle porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mwiaderni

Arkos,

Na pewno masz większą styczność z ilością aut z racji zawodu, ale dużo również zależy od dbałości użytkownika. Insignia to w dużej mierze auto flotowe, a tam różnie bywa z dbałością szczególnie kierowców.

Sami w firmie mamy kilkaset aut (nie GM) i jedne serwis widzą tylko w czasie przeglądu, a inne są tam praktycznie garażowane.

 

Teraz w rodzinie są dwie Mokki i też nie jest to auto bez wad np. mechanizm wycieraczek wytrzymał 3 lata i się zatarł :(

Buble są wypuszczane na rynek, ale też zależy kto jak trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności