Skocz do zawartości

Nowa insignia


Gość Buzka23

Rekomendowane odpowiedzi

Do ASO nie przyjeżdżają auta po gwarancji. Jeśli już, to bardzo rzadko a o sprowadzanych struclach od niemiaszków praktycznie nie ma mowy - Janusze handlu dostają zawału słysząc cennik ASO.

Floty to max 4-5 letnie auta i to krajówki. Czyli reasumując od roczników 2012-2013, a Mokkę zaczęli produkować właśnie w 2012. Argument nie trafiony.

Ilość?

Ok, Insignii jest więcej. Ale kontrargument: najwięcej sprzedaje się Astr i Cors. Dlaczego ich odsetek jest o wiele wiele wiele niższy niż Insignii i oscyluje w okolicy Mokki?

Powiem dość dyplomatycznie: przyjmij się do ASO, sam zobaczysz. Insignia (szczególnie w dieslu) to synonim wiecznych problemów tak samo, jak Fiat Multipla jest synonimem totalnej brzydoty motoryzacyjnej. Wymieniałem w Insignii takie elementy, które w innych Oplach są na całe życie samochodu.

Ostro zaczyna gonić Insignię nowa Astra K... Mam coraz więcej dziwnych przypadków elektryczno-elektronicznych. Niektóre wybitnie ciężkie i skomplikowane do ogarnięcia, co niestety burzy nieco mój wrodzony spokój emocjonalny... no ale trudno.

 

P.S.

Insignia na rynek weszła w 2010 roku - tylko 2 lata wcześniej od Mokki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja akurat na diesla bym nie stawiał. Insignia sprzedawana jest od 2009 roku a nie 2010. Mokka sprzedawana jest właściwie od końca 2012 roku więc są 3 lata różnicy. Mokki nikt ale to nikt do floty nie kupuje. Nikt też nie kupuje tego auta do ciężkiej pracy. To auto rekreacyjne, dla rodziny i to nie dużej. (Wyjątek to mokka która służy gdzieś tam wyjątkowo na lotnisku)

Insignia to wół roboczy najczęściej w dieslu. Ten samochód kupuje się na duże przebiegy.

Gdybym kupował starą insignia to 1.6T w automacie i dbałbym o to auto. Nie sądzę żebym miał większe problemy niż z mokka. Insignia jeździ bardzo dużo. Ludzie robią w niej przeglądy co 30 000 km a później się dziwią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności