Skocz do zawartości

Zaparowane klosze reflektorów przednich


Gość Jackof

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym reklamował. Mimo wszystko, nie dzieje się to we wszystkich autach. A jednak później tłumaczyć się kupującemu, że akurat ten typ tak ma i dzwona nie było, to jest bez sensu. 

2 sprawa to zaparowane reflektory wyglądają słabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

U mnie zjawisko jest zupełnie odwrotne. Reflektor w narożnikach miałem zaparowany po dłuższej jeździe. Odstawiłam auto do garażu i na drugi dzień już nie było śladu po zaparowaniu.

I podobne zjawisko u siebie zaobserwował endrju.

Dokładnie tak jest przy dłuższej jeździe się pojawia i w warunkach zimowych, a dodatkowo zgodziłbym się tutaj również z fsw. Jak na przykład jadę na zakupy zostawiam auto na powiedzmy godzinę i jadę dalej to jest gorzej z zaparowaniem. Tak jakby stygnące reflektory dodatkowo zaciągały wilgotne powietrze podczas stygnięcia. Czuję, że będzie ciężko to zareklamować, ale pewnie spróbuję coś powalczyć. Dodam, że szukałem podobnych problemów na innych forach i są opisane takie problemy z parowaniem reflektorów. Opisane są różne patenty z woreczkami pochłaniającymi wilgoć wkładanymi do reflektorów, ale nie próbowałem wychodząc z tego założenia, że jest gwaracja to nie będę nic kombinował. Jeszcze jedno po telefonie do aso, jak usłyszałem, że to normalne zjawisko, przeszedłem się po parkingu przed marketem i tylko w moim aucie były  zaparowane reflektory w żadnym innym nie było tego niby normalnego zjawiska. Tak jak mówi Buzka23 wygląda to słabo i jest jeszcze kwestia czy po jakimś czasie nie będzie to miało wpływu na lustro reflektora i elektrykę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Suszarką nadmuchać ciepłego powietrza, i po sprawie na jakiś czas (do lampy)

Dokładnie. Sprawdzony patent komisarzy... nadmuchać mu i z komisu wyjedzie z czystym kloszem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności