Skocz do zawartości
Jarbol

Siłowniki do maski komory silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chyba kiedyś były na forum dywagacje w tym temacie. Natknęłam się na taki filmik, wprawdzie po francusku, ale to nie powinno utrudnić zrozumienia:

Produkt jest rosyjski, ale wygląda solidnie. Co widać też na filmiku. Montaż bajecznie prosty i tak mi się to spodobało że zamówiłem sobie komplet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Juz kiedys gdzies bylo cos takiego,ale dosyc drogie. Ile ten wynalazek kosztuje i gdzie to zamowiles?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W opisie do filmu jest link do strony producenta. Można zapłacić przez PayPal. Widziałem też na Ebay ale cena była trochę wyższa niż na stronie producenta (choć tam też on sprzedaje). W sklepie producenta - 3800 lub 4000 rubli z przesyłką (zależy czy pocztą, czy kurier). To około 200÷234 PLN. Jest to komplet do Mokki, ale pasuje do Mokki X.

Żeby nie było że reklamę robię. Link dla tych co nie mogą znaleźć: http://pneumaticauto.com/shop/opel_mokka/

Oraz na Ebay: https://m.ebay.pl/itm/Installation-kit-gas-hood-damper-bonnet-strut-lift-for-Opel-Mokka-Mokka-X-2012/252717985215?hash=item3ad72a6dbf:g:e~wAAOSwPyBZsVjE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Daj znać jak z zamykaniem maski po montażu. Teraz trzeba walnąć nieco by się zamknęła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobaczymy jak wpłynie to na zamykanie... Ale nie dlatego to zamówiłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej nie powinno być problemów, bo na filmie klapa już gdzieś z 25 cm sama pierdyka ostro w dół. U mnie  z 20 cm nie zawsze zaskoczy zamek, ale to kwestia ustawienia gumowych zderzaków ... Oczywiście jedyny siłownik to moja łapka ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, fsw napisał:

jedyny siłownik to moja łapka

Jak 5 kilowy młotek... :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi