Skocz do zawartości

myOpel


vitoldo

Rekomendowane odpowiedzi

Zgłosiłem się do myOpel z problemem, że nie widzę całej historii serwisowej auta mimo, że ASO _teoretycznie_ poprawiło dane i powinienem widzieć historię.

Na to odpowiedź ze wsparcia myOpel : Jednocześnie informujemy, aby uzyskać wgląd do całej historii serwisowej auta pierwszy właściciel pojazdu musi dokonać usunięcia konta na portalu myOpel.

No nieeee, już widzę jak pierwszy właściciel usuwa konto.  No piękne cacko ten myOpel. Kupiłeś auto ale jego historii ci nie pokażemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja usunąłem myOpel bo mnie po prostu wk....ł. Spam,u posyłali tony, a w kartotece pusto - nawet wymiany oleju nie było. Pic na wode fotomontaż. Burdel w przepływie danych, nikt tam nie wprowadza informacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku nawet do swojego systemu nie wprowadzili serwisu olejowego...gosc w serwisie mowi ze wymiana oleju, czemu nie wymieniam to ja mu ksiazke dalem i sie zdziwil ze nie wpisany zostal...zaloze sie ze i tak ten fakt olal dalej... :)tak jak piszesz burdel maja nie tylko myopel. 

Czas sie liczy a to pieniedzy nie daje...szkoda im czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten system ma coś nie tak z wprowadzaniem spójnych danych. Okazuje się, że moje auto jest przypięte do więcej niż jednego konta. W tym zdaje się do konta poprzedniego właściciela. I dlatego nie podpowiada mi się nr rejestracyjny bo system "widzi" 2 różne numery. Pewnie nie uda mi się tego wyprostować.

[email protected] odbiło mnie do OnStar, które dość szybko oddzwoniło z Frankfurtu ale nie widzi żadnego błędu w danych.

Natomiast ja się wreszcie dokładnie przyjrzałem wersji myOpel na komputerze i... moje auta jest w statusie W drodze. To chyba nie jest normalne po ponad 2 latach jego eksploatacji?

Edytowane przez vitoldo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Z ciekawości zapytam: nie zniknęła Wam apka myOpel? U mnie na iPhone zmieniła się ikona. Apka nazywa się teraz OnStar a nie jak dotąd myOpel. Nie ma w niej już informacji o akcjach serwisowych, instrukcji obsługi itp. Są tylko informacje z OnStar.

A w sklepie Apple nie ma aplikacji myOpel. Oczywiście strona myOpel nadal funkcjonuje choć musiałem ponownie aktywować konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.10.2019 o 23:35, vitoldo napisał:

Z ciekawości zapytam: nie zniknęła Wam apka myOpel?

U mnie na Samsungu po ostatniej aktualizacji myOpel zmienił się na OnStar Europe. Wcześniej nie zwróciłem uwagi na to ale faktycznie brakuje paru rzeczy np. instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to niech mu ziemia lekką będzie temu myOpel. Wchodząc przez przeglądarkę nadal widzę Właściciel: Niezweryfikowany. Mimo, że prosiłem błagałem pisałem maile dzwoniłem.

Kupa i tyle. Tzn. aplikacja była OK tylko ludzie w ASO nie dorośli do niej - dane nie wezmą się z powietrza.

----------------------

Z kronikarskiej uczciwości powiem, że apka myOpel pojawiła się znowu na IOS (nie wiem jak na Androida). Jest w tzw. nowej odsłonie czyli ma jeszcze mniej funkcji niż poprzednio. Zniknęły instrukcje obsługi, pojawiło się wytłumaczenie co oznaczają kontrolki na desce rozdzielczej (nie wszystkie).

Widzę moje auto z przebiegiem 0 km czyli apka nie zna nawet podstawowej informacji z wizyt serwisowych gdy błagałem o aktualizację danych w bazie Opla dla tego pojazdu. Pojazd nie ma żadnej historii.

Gdy chcę umówić z apki wizytę serwisową to zamiast dać mi wybrać pojazd, każe mi wpisywać wszystko od zera łącznie z VIN.

No nic dosłownie tu nie ma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności