Skocz do zawartości

Zakup Opla Mokki 1,6 115 koni silnik benzynowy


Gość bibo1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość macjan2016

Poczekajmy na 100 tys. przebiegu i "wasze" turbinki, dwumasy etc. Bez urazy ale jeżeli ktoś pisze że minimum to 180 koni to tak przekomarzają się chłopcy w przedszkolu. Ja napisałem że każde autko ma swojego nabywcę. Pozdrawiam.

PS. Jeździłem autkiem 180 KM i potrafię docenić moc hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość kamil_balcerowski

Poczekajmy na 100 tys. przebiegu i "wasze" turbinki, dwumasy etc. Bez urazy ale jeżeli ktoś pisze że minimum to 180 koni to tak przekomarzają się chłopcy w przedszkolu. Ja napisałem że każde autko ma swojego nabywcę. Pozdrawiam.

PS. Jeździłem autkiem 180 KM i potrafię docenić moc hehe

 

jeździłem długo Volvem S60R mającym 300 koni. 

 

Jak ktoś ma pojęcie o jeździe to i ta dwumasa z turbiną pożyją długo i szczęśliwie. A do Twojego komentarza wrócę za jakieś 1.5 roku (bo wtedy moja Mokka powinna mieć szóstą cyfrę przebiegu). Trochę stereotypowe myślenie odnośnie żywotności...  Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica między 1.6 a 1.4T jest i to znaczna... Na początku na tapecie była astra 4, na próbnej jeździe 1.6 i 1.4T - dwa inne auta. Potem jak oglądałem się za mokką, to nawet się nie zastanawiałem. Waga prawie identyczna mokki i astry.

Co nie zmienia faktu, że 1.6 też się nadaje do jazdy, zwłaszcza w mieście - każdy ma, to co lubi, lub może i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aleksandra

Opel Mokka to samochód do jazdy po mieście i każdemu kto musi pokonywać nią dłuższe trasy współczuję czy ma 115 km czy 200km. Jadąc np. w góry co zapakujemy w bagażnik. Dwa kubki i cztery szczoteczki do mycia zębów. Kupiłam Mokkę typowo do jazdy po mieście i uważam do takiej jazdy idealnie się nadaje z silnikiem 1.6 . Mój wybór. Na trasy mąż ma inny samochód i jak słyszy że może w trasę  pojedziemy Mokką tylko się uśmiecha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opel Mokka to samochód do jazdy po mieście i każdemu kto musi pokonywać nią dłuższe trasy współczuję czy ma 115 km czy 200km. Jadąc np. w góry co zapakujemy w bagażnik. Dwa kubki i cztery szczoteczki do mycia zębów. Kupiłam Mokkę typowo do jazdy po mieście i uważam do takiej jazdy idealnie się nadaje z silnikiem 1.6 . Mój wybór. Na trasy mąż ma inny samochód i jak słyszy że może w trasę  pojedziemy Mokką tylko się uśmiecha ;)

Każdy ma różne potrzeby. Człowiek trochę się za bardzo przyzwyczaił to komfortu a przecież przyjemnie się Maluchem w pięć osób na wakacje jeździło. Ja tam Mokką w góry z czterema dorosłymi osobami nie mam problemu. Bez urazy,  ale kobiecie Tira dać to i całą naczepę upcha i jeszcze za mało miejsca będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma różne potrzeby. Człowiek trochę się za bardzo przyzwyczaił to komfortu a przecież przyjemnie się Maluchem w pięć osób na wakacje jeździło. Ja tam Mokką w góry z czterema dorosłymi osobami nie mam problemu. Bez urazy,  ale kobiecie Tira dać to i całą naczepę upcha i jeszcze za mało miejsca będzie. 

 

Ja swoją mokką co prawda dopiero 1000 km. zrobiłem ale powoli się dociera i jakość 115 KM też już mi wystarcza. Po prostu trzeba zmienić styl jazdy i będzie wszystko dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam.

jak w temacie. zgadzam się z opinią ArKos-a odnośnie silnika do Mokki. 1.6 benzyna nie jest zły ale mógłby być troszkę silniejszy.

Jeżdżę takim silnikiem od 1,5 roku. na szczęście u mnie nic z silnikiem się nie dzieje.kultura jazdy dobra. silnik nie jest dla ludzi z ciężką nogą :-) wyprzedzanie trochę długo trwa zwłaszcza gdy jest załadowany. ale to nie samochód wyścigowy. za to komfort jazdy jest super. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności