Skocz do zawartości

Dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą.


HENMAL

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 2A, sprawdza się znakomicie. Mikrostyk w ukrytym miejscu, do rozruchu silnika wymagane każdorazowe naciśnięcie. Nawet, jak złodziej ma swój czysty sterownik to auto nie odpali i pozostanie jedynie hol/laweta, czyli to samo co w wypadku blokady skrzyni za prawie tysiaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj, czy to jest układ na 2 przekaźnikach i mikrostyku. Jeśli tak, to wystarczy, bo mam taki. Kilka razy pisałem o zasadzie działania. Prosta, upierdliwa dla złodzieja bo nie wie gdzie szukać, no i tania. Najczęściej odcina się pompę paliwa, bo jest do niej najgorszy dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj, czy to jest układ na 2 przekaźnikach i mikrostyku. Jeśli tak, to wystarczy, bo mam taki. Kilka razy pisałem o zasadzie działania. Prosta, upierdliwa dla złodzieja bo nie wie gdzie szukać, no i tania. Najczęściej odcina się pompę paliwa, bo jest do niej najgorszy dostęp.

Właśnie pytałem odpisał tak: jest to układ na przekaźniku i mikrostyku : jak dopytywałem żeby dokładniej to opisał to : jest ukryty przełącznik w samochodzie odcinający zapłon : koniec cyt. trochę dziwnie mi facet odpisał ale to chyba że już sylwestra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można brać. Jest to zabezpieczenie niestandardowe, jak samoróbka, czyli najbardziej upierdliwe dla złodzieja. Może nie złodzieja tylko amatora, bo jak będą chcieli auto to i tak zabiorą auto. Laweta, hol, cokolwiek - zabiorą. Ale zwykły gnojek nie odjedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można brać. Jest to zabezpieczenie niestandardowe, jak samoróbka, czyli najbardziej upierdliwe dla złodzieja. Może nie złodzieja tylko amatora, bo jak będą chcieli auto to i tak zabiorą auto. Laweta, hol, cokolwiek - zabiorą. Ale zwykły gnojek nie odjedzie.

Dziękuje

 

ps.Napisałem mu co chce montować to odpisał :pomimo kosztów ja na pana miejscu do opla mokki bym zastosował blokadę skrzyni biegów.ale to pana decyzja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta ekonomia:

części do odcięcia zapłonu ok. 50zł, robocizna 6-7 dych. Blokada 650 robocizna ze 2 stówy. Mają marżę na częściach i to sporą, więc tracą na montażu takiego odcięcia ze 3-4 stówki jak nic (marża + robocizna za blokadę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta ekonomia:

części do odcięcia zapłonu ok. 50zł, robocizna 6-7 dych. Blokada 650 robocizna ze 2 stówy. Mają marżę na częściach i to sporą, więc tracą na montażu takiego odcięcia ze 3-4 stówki jak nic (marża + robocizna za blokadę).

Tak he he tylko że u nich niezależnie które zabezpieczenie nawet to najtańsze za 120 to montaż kosztuje 400 zł.coś tam marudził dlaczego ale żeby nie stracić gwarancji to i tak muszę ,cokolwiek, u nich montować.Czyli najtańsze i tak wyniesie 520 zeta.Jaja w porównaniu to co piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności