Skocz do zawartości

Mokka dla Owaina ;)


Gość Owain

Rekomendowane odpowiedzi

Nawigacja to porażka wiec od razu przy odbiorze zgłaszaj reklamacje bo mapy są z 2012 roku.

 

Czyli oni Ci zaproponowali auto w produkcji a Ci podpasowalo wiec nie wiesz czy ma start nad stop.

W takiej sytuacji może to wiedzieć tylko sprzedawca. Zadzwon w poniedziałek to Ci powiedzą

 

Rozumiem, ze numer VIN na pewno tez nie masz na umówię wstępnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kody wyposażenia idą w zamówieniu.

 

Nie wiem, jak jaśniej napisać, żebyś wziął swoje zamówienie i poszedł do dealera. Poniżej na zdjęciu moje zamówienie. Czerwonym kolorem zaznaczyłem UNIKALNY kod mojego auta w chwili zamówienia. Na podstawie tego kodu fabryka wie, że ma mi wsadzić ksenony, wyjąć zapasówkę, dać lepsze radio z telewizorkiem, kamerę parkowania, czujniki i inne pierdoły. Żółtym kolorem zaznaczyłem kody wyposażenia dodatkowego... To czerwone to jest KOD ZAMÓWIENIA: 76GHi1. I on zawiera WSZYSTKIE elementy wyposażenia auta, bo jest generowany w chwili składania zamówienia. Chłopek w salonie stawia ptaszki przy wyposażeniu i potem leci to do fabryki razem ze standardowym wyposażeniem auta. Fabryka musi wiedzieć co poskładać.

 

Temat tego S&S jest banalny, ale jak widzę urósł do rangi problemu nie do przeżycia i spędzającego sen z powiek...

20151226_212318.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na cennik Opla i warianty silników jestem niemal pewien że ten z LPG nie ma S&S bo ten system jest tam dopisywany obok pojemności, mocy i rodzaju skrzyni. Pamiętam jak przy zamówieniu tłukłem sprzedawcy kilka razy że ma być wersja bez tego systemu bo taką widziałem w wariantach silnikowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogło tak być. VIN nadawany jest w procesie produkcji, po poskładaniu surowego nadwozia a przed kąpielą w wannie, gdzie ma miejsce kataforeza, czyli jest nakładana pierwsza warstwa zabezpieczenia antykorozyjnego.

 

Takie auto mogło stać na placu/składzie, bo ktoś odwołał zamówienie.

U nas często widywało się firmową lawetę, która przywoziła jakiegoś Opla z drugiego końca Polski, gdzie stał u dilera po rezygnacji z zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dzwoniłem do mojego dilera i już wszystko wiem co do tego S&S.w samochodach typu MOKKA Z LPG NIE MA SYSTEMU S&S.W PANA SAMOCHODZIE KTÓRY PAN ZAMÓWIŁ TEGO SYSTEMU NIE MA.Jego słowa.Ale po prawdzie przeleciałem cały net i na dwóch stronach znalazłem info że w tej mokkce jest i trochę zbiło mnie to z tropu.W każdym razie dziękuje wam za interesowanie i posty w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności