Skocz do zawartości

Dodatkowe wyposażenie auta.


umbrella

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem na portalu aukcyjnym dojazdówkę z Astry J za 550 z wysyłką - nówka. Zestaw pianka+lewarek+klucze z Chevroleta Cruze w ASO płaciłem po wszelkich upustach pracowniczych 100zł (taki jak na foto w poprzednim poście). Za 650 mam dojazdowe i został mi w razie draki zestaw naprawczy. Kompresorkiem pompuję koła w rowerach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko robi cenę, napis, stan itp. Mi chodziło o oryginał razem z wkładem w koło.

 

hx3e9x.jpg

Ok , nie mam wkładu bo mi nie potrzebny mam butle z gazem.a jeśli chodzi o oryginał, znajomy ma oryginał do mokki i ta sama firma co mój nowy trapeziak .tylko ma naklejke że do mokki a cena prawie trzy razy większa bo kupował w Aso.zestaw naprawczy miałem w standardzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie co Cię dziwi ? W ASO wszystko kosztuje x2 lub x3. Coraz więcej Mokk zjeżdża z Anglii i coraz więcej części pojawia się na Allegro.

Oprócz kilku istotnych elementów ( układ kierowniczy, lampy, część tapicerki, fotel kierowcy, układ przednich wycieraczek) reszta jest ta sama.

Kto ma rozum to szuka na portalach aukcyjnych, kto ma za dużo monety jedzie do ASO, samo życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie co Cię dziwi ? W ASO wszystko kosztuje x2 lub x3. Coraz więcej Mokk zjeżdża z Anglii i coraz więcej części pojawia się na Allegro.

Oprócz kilku istotnych elementów ( układ kierowniczy, lampy, część tapicerki, fotel kierowcy, układ przednich wycieraczek) reszta jest ta sama.

Kto ma rozum to szuka na portalach aukcyjnych, kto ma za dużo monety jedzie do ASO, samo życie.

He he he a my głupi się dajemy w konia robić.Jak bym ci powiedział ile dalem za ORGINALNE kołpaki to byś z krzesła spadł. Ale ci co byli ze mną po odbiór autka, kup oryginały będzie fajniej, A prawie te same w sklepie 3 razy tańsze są. Taaaaak komuś mowie a sam się w konia zrobiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązkowe. Każde nowo wydawane auto ma mieć wyposażenie spełniające wymogi rozporządzenia o warunkach technicznych pojazdów dopuszczanych do ruchu, w tym między innymi trójkąt i gaśnica.

Pisałem przecież wcześniej.

Gaśnica i trójkąt są obowiązkowym wyposażeniem każdego sprzedawanego nowego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności