Skocz do zawartości

Dodatkowe wyposażenie auta.


umbrella

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem do salonu. Kierownik obiecał dosłać . Sprawa sie wyjaśniła :)

Ale przyznasz że kierownik ma bu..l a nie salon?Żeby tak kupujących autko traktować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po przedstawieniu się, pracownik wydający auto mówi: "Musimy się pospieszyć bo zaraz mam drugiego klijenta"

Myślałem, że dam mu w gębę.

Ludzie .Jak ja kupywalem autko, to myslalem ze mi w tylek wejda."Pan usiadzie ,kawka czeka,prosze sprawdzic czy autko sie podoba,w ramach dobrej wspolpracy ma pan od nas w gratisie odlaczenie paliwa,ja jeszcze montowalem blokade skrzyni biegow u nich,prosze pokaze panu wszystko co autko ma na wyposazeniu,jak dziala onstar zadzwonimy do kosultantki onstara ,sprawdzimy jak dziala onstar,moze jakies kolpaki " ze dwie godziny mi wszystko pokazywal a szwagry sie jeszcze dopytywali i wszystko pokazywal i mi dpowiadal na wszystkie pytania.Oczywiscie sam pokazal gasnice ,trojkat,nawet srubokret ktory niewiadomo po co tam byl.Sam mu powiedzialem ze jestem Bardzo zadowolony z podejscia do mnie jako klijenta.To trzecie moje autko z salonu,ale ten salon opla mnie naprawde zaskoczyl pozytywnie.A ty to faktycznie powinienes w ryj dac temu dilerowi.A zapomnialem o winie.

ps.pisze z tableta i koncowki mi gina.sory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil_balcerowski

Ludzie .Jak ja kupywalem autko, to myslalem ze mi w tylek wejda."Pan usiadzie ,kawka czeka,prosze sprawdzic czy autko sie podoba,w ramach dobrej wspolpracy ma pan od nas w gratisie odlaczenie paliwa,ja jeszcze montowalem blokade skrzyni biegow u nich,prosze pokaze panu wszystko co autko ma na wyposazeniu,jak dziala onstar zadzwonimy do kosultantki onstara ,sprawdzimy jak dziala onstar,moze jakies kolpaki " ze dwie godziny mi wszystko pokazywal a szwagry sie jeszcze dopytywali i wszystko pokazywal i mi dpowiadal na wszystkie pytania.Oczywiscie sam pokazal gasnice ,trojkat,nawet srubokret ktory niewiadomo po co tam byl.Sam mu powiedzialem ze jestem Bardzo zadowolony z podejscia do mnie jako klijenta.To trzecie moje autko z salonu,ale ten salon opla mnie naprawde zaskoczyl pozytywnie.A ty to faktycznie powinienes w ryj dac temu dilerowi.A zapomnialem o winie.

ps.pisze z tableta i koncowki mi gina.sory

No, czyli nie tylko w Kanclerzu jest tak miło. Przy odbiorze - jak wyżej, poza onstarem, bo ja nie mam. Co wizyta w serwisie - jak się auto sprawuje, czy nic nie dolega, zawsze przyniosą kawę i ciasto do stolika... Jak Mokka była na dużym przeglądzie + wymieniali wydech, to oglądałem Astrę K i jeden z pracowników SAM podszedł do mnie, wymieniliśmy kilka uwag itp, po czym UWAGA powiedział no to ja zapraszam na jazdę próbną w ramach miłej współpracy - odcinek dobrych 50km. Do dziś chętnie tam jeżdżę i nie licząc głupoty z olejem w skrzyni to salon Kanclerz w Rudzie Śl. oceniam na 10/10. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem w Domcar i w Opel szpot. Za każdym razem szampan lub wino. Zdjęcia itd.

Ostatnio po przeglądzie dzwonili z serwisu Opel Mikolajczak bo tam robiłem przegląd z zapytaniem czy wszystko Ok. Czy mam jakieś zastrzeżenia wiec pełen profesjonalizm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności