Skocz do zawartości

Trzeszczenie


Gość Buzka23

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Buzka23

Od tygodnia cos mi okropnie trzeszczy przy przyspieszaniu i zwalnianiu. Dotykałem już wszystkiego nic nie pomaga. Myślałem ze może pedały jednak nie. Plastiki tez nie. Dźwięk ten jest przy każdej zmianie biegu jednak to nie skrzynia biegów trzeszczy. Byłem w oplu bo 2h stwierdzili ze trzeba rozebrać pół samochodu i muszę sie z nimi umówić.

Podają rożne przyczyny, ze najbardziej prawdopodobne sa poduszki silnika lub jakaś wiązka. Trzeszczy jak stare łóżko, jak żyć?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mi też trzeszczało, a raczej skrzypiało w czasie jazdy. Macałem wszystkiego i nic. Po dwóch tygodniach okazało się, że to robota ... plastikowej butelki z wodą w uchwycie na kanale po prawej stronie kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na chłopski rozum to jak by smarowania nie było,ale trzeszczy, to jak by sie coś jedno o drugie tarło ale toby skrzypiało.Cholera faktycznie dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Buzka23

może uda mi się to nagrać i Wam puścić, jest okropne :/ nie wiem co tam się stało, ale faktycznie ma to związek ze silnikiem, bo jest przy ruszaniu wtedy kiedy są naprężenia i przy zmianie biegu oraz przy hamowaniu na początku kiedy silnik się rusza. 

 

Może poduszki silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może uda mi się to nagrać i Wam puścić, jest okropne :/ nie wiem co tam się stało, ale faktycznie ma to związek ze silnikiem, bo jest przy ruszaniu wtedy kiedy są naprężenia i przy zmianie biegu oraz przy hamowaniu na początku kiedy silnik się rusza. 

 

Może poduszki silnika?

A nie jest to taki dźwięk jakby chciało coś śrubę urwać? U któregoś takie cus się działo i pękła śruba podtrzymująca silnik .Ale to przy nowym aucie raczej niemożliwe tamten miał 12 letniego forda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość kamil_balcerowski

Mi znów trzeszczą plastiki w środku, najbardziej to prawe przednie drzwi i słupki z tyłu... Serwis oczywiście nic nie słyszy. Pewnie jak skończy im się gwarancja to im się przypomni, ale teraz cichutko ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Temat powraca. Niby znaleźli przyczynę we wrześniu i nasmarowali coś przy pedałach ale od kiedy zrobiło się ciepło znowu występuje trzeszczenie, skrzypienie. Przy ruszaniu wrzucam 1 bieg puszczam pedały sprzęgła wciskam gaz i zaczyna skrzypic jak stare sprężyny starego łóżka. Powoli, cicho ale skrzypi.

Znowu serwis, auto zastępcze. Dzisiaj dzwonie a oni że wciąż nie mogą znaleźć przyczyny skrzypienia. Co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności