Skocz do zawartości

Nowe opłaty ubezpieczeń: OC , NNW , AC


Rekomendowane odpowiedzi

edit: nie widziałem Forumowicza z ofertą Link4... Znacie te firmę??

 

ps. wpisałem post pod postem, bo ostatni był z 29.stycznia i pewnie nikt nie zagląda, jak nie widzi nowych newsów. Po czasie można usunąć :P

 

edit (14.02.2017): firma ubezpieczeniowa wycenia moje autko na 62.300 (i to po opcji zwiększenia wartości o 15%, bo InfoExpert wycenia takowe auto na ok. 55.000 zł), obecna firma wycenia na 65.200 - więc jak to jest z tymi wartościami??

Auto ma 2 lata (co prawda produkcja 11.2014), przejechane nieco ponad 7k (siedem) km, katalogowa cena 96.000 w momencie zakupu, a Infoexpercik wycenia na 55.000... To chyba jakiś żart!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość wallahal

czyli 1300 za moduł z montażem?

a 85 zeta to abonament roczny czy miesięczny??

 

edit: nie widziałem Forumowicza z ofertą Link4... Znacie te firmę??

Abonament miesięczny. 

Tak, 1300 za montaż i moduł. 

Abonament płacimy z kobitą na pół, bo oboje używamy samochodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit: nie widziałem Forumowicza z ofertą Link4... Znacie te firmę??

 

ps. wpisałem post pod postem, bo ostatni był z 29.stycznia i pewnie nikt nie zagląda, jak nie widzi nowych newsów. Po czasie można usunąć :P

 

edit (14.02.2017): firma ubezpieczeniowa wycenia moje autko na 62.300 (i to po opcji zwiększenia wartości o 15%, bo InfoExpert wycenia takowe auto na ok. 55.000 zł), obecna firma wycenia na 65.200 - więc jak to jest z tymi wartościami??

Auto ma 2 lata (co prawda produkcja 11.2014), przejechane nieco ponad 7k (siedem) km, katalogowa cena 96.000 w momencie zakupu, a Infoexpercik wycenia na 55.000... To chyba jakiś żart!

No na pewno żarcik .Co to za firma która tak bardzo zaniżyło wartość auta aż o tyle.Zobacz powyżej nikt 2 letniego auta niema tak tanio wycenionego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Troszkę drożej w AXADIRECT niż w ubiegłym roku. Rok temu samochód był droższy a składka niecałe 1400 zł.

Ale mimo że teraz jest to 1744 zł. To jestem zadowolony widząc ceny przedstawiane w postach powyżej.

 

OC*+ ZIELONA KARTA + ASSISTANCE MINI ZIELONĄ KARTĘ WYSYŁAMY NA ŻYCZENIE KLIENTA 386,61 zł

------------------------------------------------------------------------------------------

AUTOCASCO ZAKRES TERYTORIALNY: EUROPA; SUMA UBEZPIECZENIA NA DZIEŃ 18/04/2017: 63557 zł

AUTOCASCO OD USZKODZEŃ WARSZTAT/CZĘŚCI ORYGINALNE/ASO

AUTOCASCO KRADZIEŻ

FRANSZYZA REDUKCYJNA TWÓJ UDZIAŁ W ODSZKODOWANIU: Brak

1.191,39 zł

------------------------------------------------------------------------------------------

NNWK S.U. 50.000 zł 10,00 zł

NNWP S.U. 50.000 zł 10,00 zł

ASSISTANCE MIDI 46,00 zł

ASSISTANCE MIDI EUROPA 100,00 zł

DODATKOWA FRANSZYZA REDUKCYJNA

20% WYSOKOŚCI ODSZKODOWANIA (AC, NNWK), JEŻELI SZKODĘ SPOWODOWAŁ MŁODY KIEROWCA, NIEZGŁOSZONY DO UBEZPIECZENIA

ŁĄCZNA SKŁADKA DO ZAPŁATY 1.744 zł

----------------------------------------------------------------------------------------------

zniżka za bezszkodowość: 60%

dodatkowa zniżka od AXA Ubezpieczenia: 17%

zniżka za kontynuację ubezpieczenia: 5%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dzisiaj płaciłem tez ubezpieczenie .Pakiet dilerski ful wypas trzeci rok ubezpieczenia .2970 wartość auta 70000.samo OC 719 zł.Ja nie wiem jak oni to liczą .Mam identyczne ubezpieczenia jak rok temu a wartość spadła chyba o 6000 zł według PZU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności