Skocz do zawartości

Nowe opłaty ubezpieczeń: OC , NNW , AC


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jarbol, rozwaliłeś system :D

 

Na marginesie: moja szkoda w Mokce została wyceniona przez PZU na 1200zł... do wymiany zderzak, sierp, chlapacze, do malowania nakładka, do polerki błotnik. Sam zderzak w ASO kosztuje 1200 prawie. Jakieś jaja sobie ze mnie robią czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak z tylu u mnie wymieniali - 2700 lub 3200 już teraz nie pamietam. Pani mnie dotknęła na skrzyżowaniu niby nic się nie stało ale zderzak do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarbol, rozwaliłeś system :D

 

Na marginesie: moja szkoda w Mokce została wyceniona przez PZU na 1200zł... do wymiany zderzak, sierp, chlapacze, do malowania nakładka, do polerki błotnik. Sam zderzak w ASO kosztuje 1200 prawie. Jakieś jaja sobie ze mnie robią czy jak?

Dlatego ja się z nimi nie bawię, tylko zlecam temat serwisowi. Ja chcę mieć dobrze zrobione a sam tego nie naprawję. Problemem może być znalezienie profesjonalnego serwisu blacharsko-lakierniczego.

Parę lat temu, jak miałem Opla Corsa i po roku gówniara z 2 tygodniowym prawkiem wjechała mi w tył pod Tesco. Samochód poszedł do serwisu Opla w Jeleniej Górze. Fachowcy tak mi naprawili że sprawa oparła się w sądzie. Sprawę wygrałem i wydarłem kasę. Opel Ligęza dla zainteresowanych.

Mokkę w czerwcu (zderzak) robiłem w serwisie w Zielonej Górze. Naprawdę się chłopaki postarali.

Do wymiany tylko plastikowe komponenty zderzaka (reszta nienaruszona) + lakierowanie i prawie 7k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawszę daje do ASO jako naprawa bezgotówkowa , na miejscu jest przedstawiciel Ubezpieczyciela. Niech sobie tam przedstawiają swoje racje. A pamiętać trzeba, że po zdjęciu zderzaka, może się okazać że uszkodzenia są głębsze i poważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W kwestii ubezpieczenia pakietowego: Aviva, wartość 56.000 jakieś 1450 zł. Nie wiem jak z wartością auta?

ArKos, Tobie PZU wycenił na sporo ponad 60 tysi, dlatego zastanawiam się czy nie za niska wartość u mnie??

Markoni, jaki masz rocznik i kiedy rejestracja? Chyba masz młodszy, bo u Ciebie wartość samochodu to 68 tysięcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia. Wiem tylko, że ważne jest wyposażenie auta i przebieg. U mnie bardzo szczegółowo dociekał co mam na wyposażeniu. Np sam pakiet zawierający ksenony to dodatkowo: kamera przednia czytająca znaki drogowe, line assist, alarm kolizyjny... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też mówiłem kobitce, że w wyposażeniu na liście nie ma wszystkiego, co ma moje auto. Stwierdziłem, że to, co mi dyktuje, to wyposażenie standardowe wersji Cosmo, a mam jeszcze sporo dodatków - a oni tego nie mają w wykazie... A do tego przebieg 10,5 tysiąca dopiero!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii ubezpieczenia pakietowego: Aviva, wartość 56.000 jakieś 1450 zł. Nie wiem jak z wartością auta?

ArKos, Tobie PZU wycenił na sporo ponad 60 tysi, dlatego zastanawiam się czy nie za niska wartość u mnie??

Markoni, jaki masz rocznik i kiedy rejestracja? Chyba masz młodszy, bo u Ciebie wartość samochodu to 68 tysięcy...

Mokka x 1,4T czarna perła  rocznik 2016 rejestracja 12 01 2017wersja NJOY. progi i czujniki cofania wersja niezbyt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności