Skocz do zawartości

NC plus - ktoś ma i ma problem?


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

zasięg satelity fatalny, wystarczył lekki deszcz i już nic nie dało się obejrzeć.

 

No tu to już pojechałeś na maxa.

A kablówka to sygnał skąd bierze?? Też z satelity.

Nie mam nc+ tylko tnk smarthd, ale to bez różnicy sygnał idzie tak samo z hotbirda i problemów w odbiorze nie mam ...chyba że potężna ulewa przyjdzie to rwie. Oczywiście i tuner i osprzęt satelitarny mam własny a nie od dostawcy sygnału.

Zgodzę sie z twierdzeniem że niepoważne są umowy z kilkudziesięcioma programami, których i tak się nie ogląda, a płacić 100+ zeta trzeba. (chyba że ktoś się dzieli kosztami ze znajomymi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Piotr_86KRK

Mam ich usługi od pierwszego dnia jak weszła oferta "enki" , podstawa to nie odpuszczać na infolinii, albo udać się do punktu stacjonarnego -  z własnego doświadczenia wiem że przy spotkaniu twarzą w twarz konsultanci robią wszystko żeby rozwiązać problem. Metody darcia na nich "mordy" też nie polecam bo to już tez przerabiałem- efekt był taki ze gość chyba celowo tak naciął mi oplot na dachu ze z tv się cuda działy. 
pociesze was tylko że teraz jestem wpięty do UPC i oni to dopiero "dbają o klienta ". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil_balcerowski

Kurde, ja sam posiadam NC+ i złego słowa powiedzieć nie mogę, naprawdę :o także mam od początku istnienia "enki". 
Rodzice w drugiej części domu mają Cyfrowy Polsat i jest z nim o wiele więcej problemów, znaczy z dekoderem cuda się dzieją :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil_balcerowski

Ja chyba również przedłużę umowę z NC+. Mam TurboBox-a, chodzi on bezawaryjnie już od kilku lat. Gorzej z tymi pakietami - taki rozsądny pakiet to widziałem dziś w ofercie za 99 zł. 

Nie wiem czy także mam TurboBox-a, mam biały dekoder z czarnym dyskiem na nim  :lol: i ze sprzętu także jestem bardzo zadowolony, z pakietami gorzej, mam chyba ten "środkowy" plus canal+ i na moje potrzeby wystarcza :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu to już pojechałeś na maxa.

A kablówka to sygnał skąd bierze?? Też z satelity.

Nie mam nc+ tylko tnk smarthd, ale to bez różnicy sygnał idzie tak samo z hotbirda i problemów w odbiorze nie mam ...chyba że potężna ulewa przyjdzie to rwie. Oczywiście i tuner i osprzęt satelitarny mam własny a nie od dostawcy sygnału.

Zgodzę sie z twierdzeniem że niepoważne są umowy z kilkudziesięcioma programami, których i tak się nie ogląda, a płacić 100+ zeta trzeba. (chyba że ktoś się dzieli kosztami ze znajomymi)

Źle to ubrałem w słowa. Chodzi mi o to, że jak pada deszcz/śnieg, to antena przestaje odbierać sygnał, a przy światłowodach tego problemu nie ma. Nie znam się na tym, widzę tylko, jakie są różnice. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ja sam posiadam NC+ i złego słowa powiedzieć nie mogę, naprawdę :o także mam od początku istnienia "enki". 

Rodzice w drugiej części domu mają Cyfrowy Polsat i jest z nim o wiele więcej problemów, znaczy z dekoderem cuda się dzieją :D

 

Potwierdzam NC+ , może to przypadek ale w centrum (kujawsko - pomorskie) jest podobnie tzn. NC+ bez problemów.

  Z Polsatem jednak również jest "całkiem dobrze" - czasami (2 - 3 razy na rok)  trzeba go resetować ... Ale generalnie bez problemów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kablówki maja swoje anteny o wiele mocniejsze od tych które dają NC i reszta, Ja sam też kablówkę (mniej kanałów to prawda) mam i chyba tylko apokalipsa spier...oli obraz ... :). Nie mniej czasami też bywa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil_balcerowski

Ja mam antenę kupioną na własną rękę, rodzice - Polsatu. I faktycznie podczas "niepokody" różnica w odbiorze jest zauważalna, a anteny niemal obok siebie są.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności