Skocz do zawartości

Mokka a Crossland a Grandland


Gość viki2000

Rekomendowane odpowiedzi

Na opel.de grandland x jest już dostępny - cena wyjściowa od 23.700 Euro, (dwie wersje silnikowe 1.2 130KM i 1.6 diesel 120KM z manualnymi 6-biegówkami lub 6-biegowym automatem; 4 wersje wyposażenia, które Opel od niedawna stosuje).

Skonfigurowałem wersję edition (koła 17 calowe alusy) z automatem i benzyną wraz z doposażeniem - takie jakie brałbym dla siebie: światła LED AFL, kamera 360, podgrzewana kierownica siedzenia przednie i tylne, ogrzewana elektrycznie przednia szyba, lakier perłowy, światła przeciwmgielne (brak w standardzie!), fotel kierowcy AGR, klima dwustrefowa, gniazdko 230V z tyłu tunelu środkowego+gniazdko 12V bagażniku,  przyciemniane tylne szyby, welurowe dywaniki. Chciałem dobrać jeszcze adaptacyjny tempomat koszt 800 Euro (w nowym aucie to musi być - a tu zonk - wyrzuca benzyniak i zastępuje do dieslem też w automacie, więc rezygnacja... być może w Polsce będzie dostępny z benzyniakiem). Całkowity koszt - UWAGA: 33.815 euro, czyli ok. 142 tysięce zł...

Uwzględniając trochę niższe ceny u naszych dealerów i jakiś tam rabat cena wyjdzie i tak kosmiczna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam ze jest pewna granica kasy za która kupie nowe auto.Dla mnie ta granica to 120 tys. zł i auto musi mieś wszystko co w tych pieniądzach jest.Nie wiem może źle mowie ,ale mam swoje lata ,dzieciaki już z nami na wczasy i wypady weekendowe nie chcą jeździć .to powiedzcie Po co mam dwóm pieskowi i kotowi bóg wie jakie wielkie auto a jednocześnie drogie.Pewnie jak już nie będzie mokki tylko inne auta w porównywalnej cenie to się kupi ale za tego opla 142 tys.to  nie dam.mam za tą cenę  dwie twz. liche mokki.Arek pokazał w poprzednim poście autko za 126 tys,Audi Q3.Może następne będzie to chociaż już przekroczyło moja granice ,ale jak już to to Audi jak opel za142 tys. od żabojadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego już pisałem wcześniej, że się obawiałem cen grandlanda (na podstawie cen 3008). I w takim przypadku nie daję mu dużej popularności. NIE za taką cenę... To jakaś katastrofa... Za tyle to można mieć CX-5 czy Tiguana dobrze wyposażone i większe, i na pewno z lepszymi silnikami (skrzynie też).

Taki Grandland nie powinien kosztować więcej jak 110 tyś maks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Karol, żeby nie trzeba było czytać artykułu (który powtarza już wiadome informacje...) dla naszych Forumowiczów i uwaga:

CENA startuje od 94.900  :blink: 

​To chyba jeden z najdroższych suv`ów tej wielkości!! Albo będą dobre rabaty, albo grandland będzie kupowany przez hobbystów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności