Skocz do zawartości

Pierwszy przegląd


markoni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj po 16 dniach odebrałem Monię z serwisu, skrzynia uszczelniona olej był mój Edge  kolumna kierownicy wymieniona na pytanie co było powodem silniczek w kolumnie stukał a pytanie czy to osobna część  że nie jest. Zauważyłem że była zdejmowana plastykowa osłona kierownicy ślady po cienkim śrubokręcie w okolicy stacyjki  Brak wpisu  w książce gwarancyjnej ,zastępczym zrobiłem 1150km.Jak na dzisiaj to może jestem przewrażliwiony ale przy skręcie w prawo sporadyczny cichy stuk dmuchawa i radio na zero mam kanał to warto od czasu popatrzeć co na dole bo jak to możliwe żeby olej na skrzyni ciekł.Jak by nie przegląd to by wyciekł cały olej zero plam w garażu

Dzisiaj zaledwie dwa dni po odbiorze i zaczyna ponownie mi stukać w kierownicy przy skręcie w prawo czuć to w ręce na kierownicy już opadam z sił dwa dni przyjemności dzwonię i mówię- telefonu  nie idzie sparować pin właściwy lub kod oooo  Aku,, był odłączany bo brak ustawienia zegara  co tam zrobili Leci drugi rok i mówię ze trochu pojeżdżę i oddam ponownie Po uszczelnianiu skrzyni i owa kolumna wpłynęła na dziwny sposób prowadzenia auta jakby sztywne podczas jazdy Nie ściąga na boki Zbieżność ponoć zrobiona bo pytałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj zaledwie dwa dni po odbiorze i zaczyna ponownie mi stukać w kierownicy przy skręcie w prawo czuć to w ręce na kierownicy już opadam z sił dwa dni przyjemności dzwonię i mówię- telefonu  nie idzie sparować pin właściwy lub kod oooo  Aku,, był odłączany bo brak ustawienia zegara  co tam zrobili Leci drugi rok i mówię ze trochu pojeżdżę i oddam ponownie Po uszczelnianiu skrzyni i owa kolumna wpłynęła na dziwny sposób prowadzenia auta jakby sztywne podczas jazdy Nie ściąga na boki Zbieżność ponoć zrobiona bo pytałem

po długim oczekiwaniu na naprawę ponoć kolumny kierowniczej a ponoć ją wymienili,ślady po zdejmowaniu osłony,stuki powróciły i to wzmożone.jak się skręca kierownicą czy w lewo lub w prawo to stuka nawet przejeżdzając przez krawężnik Mam teraz remont i auto mi potrzebne bo jak zostawię to 2tyg murowane, nie wiem co jest grane miał już ktoś taki przypadek bo nie wiem co już im mówić a tak dobrze się zapowiadało w firmie Wawrosz,i klękło bo tak naprawdę to nie ma tam dobrych a byli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o info, kto pamięta jaka jest cena pierwszego, rocznego przeglądu gwarancyjnego? Właśnie się na taki wybieram. W Krakowie, od 300 do 450 ( z własnym olejem). Czy to nie za duża rozbieżność?

Ja płaciłem bodajże 507 zł :) bez własnego oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he i już pierwszy rok zleciał :)

Umówiłem się na pierwszy przegląd, koszt jaki mam ponieść to około 550 zł. Takie info dostałem.

Opel Marimex Kraków

Tychy - 380 PLN po targowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeszcze mi nie wlali bo przegląd dopiero za dwa tygodnie ale cena już ustalona po małych negocjacjach, bo cena standardowa stówkę więcej.

Co do oleju to dopytam dokładnie ale pani z którą ustalałem termin i cenę mówiła o oleju Dexos drugiej generacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności