Skocz do zawartości

Pierwszy przegląd


markoni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Auto zastępcze należy Ci się jak samochód odjedzie na lawecie... inaczej nie.

ale ja już mam w ramach gwarancji opel astra Nie było problemu tylko zatankowałem bo ona na gazie a ja nie mam do tego zaufania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto zastępcze należy Ci się jak samochód odjedzie na lawecie... inaczeAle

Ale mi też mówili że jak coś i bym musiał zostawi auto w salonie, to należy mi się auto zastępcze w ramach gwarancji.Mam przedłużoną gwarancje 5 letnią w której to chyba nawet pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam 5 lat i z mojej wiedzy nie należy się, nawet gdzie o tym czytałem i pisałem tutaj na forum. Dobra wola dealera

P.S. mi w Bydgoszczy np. dawali - ale musiałem się umawiać na wizytę w terminie kiedy było dostępne auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 miałem 18,900km i powiem że teraz jak uszczelnią mi skrzynię to olej mój a ich robocizna bo i tak muszą spuścić olej który jak sądzę ich w tym przypadku byłby darmowy ,chyba że z powrotem by wlali. Ale z których naprawdę dobrych mechaników to stosuje.chyba że u Janusza w stodole

 

Nie rozumiem z tego, co kojarzą to Arkos zalecał wymianę oleju w skrzyni przy przebiegu ok 60 tys., dlaczego zatem wymieniasz olej już przy 18 tys. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byś czytał moje wcześniejsze posty to byś wiedział, że oryginalny jest do bani. Jak się zagrzeje jest rzadki jak woda - Jarek wymieniał u mnie i mu pokazywałem co się wylało ze skrzyni.

Ja wymieniałem przy 12kkm na Fuchsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wczoraj punktualnie podstawiłem w aso konsultant powiedział że dziś zadzwoni i nic wczoraj wróciłem autobusami dzwonię 2x i i słyszę że odzwonią 16,30 informacja że należy mi się od wczoraj auto zastępcze  normalnie gotuje się we mnie na temat auta nic nie wiadomo bo nie ma mechanika a jutro mi dadzą znać.OJ TAM KOGOŚ BRAKUJE . a pani co się zajmuje opiniami na temat usług to się dziwi czemu nie daję najwyższej punktacji na powyższą usługę

Dzisiaj tydzień bez Monii skrzynię uszczelnili czekają na kolumnę kierowniczą lub części tak to odebrałem bo jak pisałem to coś pukało przy skręcie kierownicą. W aucie zastępczym opel Astra przy 15tys zaświecił się komunikat wymień olej ale Gr kazał kontynuować jazdę chyba że chcę moim a oni zadzwonią jak będą mieli. Auto na gaz i powiem wam że ta Astra ma kopyto i jest na lpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj tydzień bez Monii skrzynię uszczelnili czekają na kolumnę kierowniczą lub części tak to odebrałem bo jak pisałem to coś pukało przy skręcie kierownicą. W aucie zastępczym opel Astra przy 15tys zaświecił się komunikat wymień olej ale Gr kazał kontynuować jazdę chyba że chcę moim a oni zadzwonią jak będą mieli. Auto na gaz i powiem wam że ta Astra ma kopyto i jest na lpg

Witam dzisiaj po 16 dniach odebrałem Monię z serwisu, skrzynia uszczelniona olej był mój Edge  kolumna kierownicy wymieniona na pytanie co było powodem silniczek w kolumnie stukał a pytanie czy to osobna część  że nie jest. Zauważyłem że była zdejmowana plastykowa osłona kierownicy ślady po cienkim śrubokręcie w okolicy stacyjki  Brak wpisu  w książce gwarancyjnej ,zastępczym zrobiłem 1150km.Jak na dzisiaj to może jestem przewrażliwiony ale przy skręcie w prawo sporadyczny cichy stuk dmuchawa i radio na zero mam kanał to warto od czasu popatrzeć co na dole bo jak to możliwe żeby olej na skrzyni ciekł.Jak by nie przegląd to by wyciekł cały olej zero plam w garażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności